Wpis z mikrobloga

#korsir wielki, pusty zadufany w sobie, bezrefleksyjny łbie, ponieważ na wczorajszym live nie padło ani jedno słowo przepraszam w kierunku osoby, której życzyłeś śmierci w męczarniach wklejam ponownie zdjęcie z twojego yt i dopóki nie przeprosisz, będzie tu wisiało
gasnica_pyanowa - #korsir wielki, pusty zadufany w sobie, bezrefleksyjny łbie, poniew...

źródło: 6fd1f1c93ccf5bb195983168dae4f754f8283e54a98069f1635a341117d5f4bd

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gasnica_pyanowa: Skasuj tego screena!! Przecież ta przypadkowa dziewczyna trzymając się za twarz, wyraźnie chce przez to powiedzieć, że nie życzy sobie, żeby ktoś ją wrzucał na wypok pe el
  • Odpowiedz
@gasnica_pyanowa: Ładna, naturalna, sarenka. I o to zdjęcie był cały hałas? Gość żyje z tego, że nagrywa i publikuje swoje codzienne życie i ma pretensje o to, że ktoś wypatrzył jej oblicze na materiale video? Ech. Korsir, pozdrów sarenkę ode mnie i namów, żeby zrobiła "coming out". Nie ukryjesz jej przed światem a widać, że nie ma czego ukrywać. Ładna, naturalna, dziewczyna.
  • Odpowiedz
  • 1
To ta korsirowa? No no no, niczego sobie. Furgające jelito pewnie zazdrości :D


@Tagliacozzo: Też się dziwię Korsirowi, że tak ją chowa. Jak na środowisko detektorystyczne to jest modelka.

Gratulacje @Korsir jeszcze raz.
  • Odpowiedz
  • 0
@gasnica_pyanowa: Ja nie w temacie, nie wiem o co chodzi w tym wpisie ani nie wiem kto to korsir, ale z czego to jest screen? Jestem pewny, że widziałem kilka dni temu w Chałupach dokładnie tego dzieciaka ze screena na plaży xD zwróciłem uwagę, bo był z Ukrainy tak jak jego stary, który miał podobny bebzon jak gościu w koszulce prosto.
  • Odpowiedz