Wpis z mikrobloga

  • 0
@Raul_Duke: ja mam transcendentnego pecha do dziewczyn, pewnie za to że w licbazie i studiach wybrzydzałem jak idiota (a to ząb krzywy a to co innego) i naprawdę wiele fajnych dziewczyn sam odrzuciłem a teraz... Teraz mam za swoje xD ostatnią okazję miałem nawet nie pamiętam kiedy ale ekstremalnie dawno. Boję się że to koniec
  • Odpowiedz
@klosimierz: chłopie wyluzuj. Będzie git. Mordę masz w porządku więc nie ma co panikować. Załóż sobie jakiegoś tindera tylko ze z lokalizacja na jakichś Filipinach i zobaczysz że jest fhuj dziewczyn którym się podobasz. Podbudujesz pewność siebie i wtedy nasze witaminki to zaczną zauważać. A jak jesteś pewny siebie to możesz być bazylem a baby będą się kręcić.
  • Odpowiedz
@klosimierz: karma Cię dopadła

Ja nie wybrzydzałem, ale związki moje licealne kończyły się po max pół roku, teraz to max 3 randki (jeden przypadek ostatnio) tak to głownie jedna randka i ghost.

Naucz się hiszpańskiego to coś wyrwiesz z łatwością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@MRCHAD: nie wiem może ja wygladam wystarczajaco dobrze tylko zyje w bance informacyjnej ze sie nie da xD ale jak ja mam kogos poznac jak po studiach, wszyscy znajomi to chlopy a kluby/etc odpadaja bo NIENAWIDZĘ tańczyć. Ciężka sprawa
  • Odpowiedz
  • 0
@MRCHAD: a wiesz ze (wiedzac ze tinder to smietnik) zalozylem sobie boo (siostra kumpla polecala) i nie dostalem ZADNYCH like'ów z polski poza jakąś wybitnie brzydką laską i jeszcze brzydszą na dodatek na wózku inwalidzkim. Jedyne like od normalnie wygladajacych mialem z overseas (ameryka centralna, tajlandia,etc.). Jeżeli obecnie jest taka inflacja wyglądu to chyba juz faktycznie wolalbym sie jakos zmusic do bycia gejem...
  • Odpowiedz
  • 0
@MRCHAD: znasz jakikolwiek sposób na wyjście z sytuacji? Z obecną inflacja wyglądu na apkach randkowych jak widać nie mam szans. Mówię serio, już nie daje sobie rady. Jeszcze trochę i będę wisiał
  • Odpowiedz