Wpis z mikrobloga

Po 5 latach przerwy poszedłem na "randkę" z tindera. Wpadło kilka par z czego jedna z taką szarą myszką. Odpisywała natychmiastowo ale ja nie lubię pisać na tel to zaproponowałem spotkanie i się zgodziła do parku przejść. Gadka szmatka i wyjeżdża z tekstem na ile oceniam jej wygląd od 1 do 10. Powiedziałem jej że nie oceniam ludzi cyferkami i to jest słabe generalnie to się zesrała że przecież każdy każdego ocenia. Powiedziałem jej że jak z kimś jestem w związku to ta osoba jest dla mnie 10/10 - to się znowu spruła że jednak oceniam i zarzucała mi hipokryzję. Teraz nie wiem co mam o tym myśleć czy ona jest rąbnięta czy ja czy oboje. Pary nie usunęła ale już tak entuzjastycznie nie odpisuje.

#tinder #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@De_Fault nie jest rąbnięta tylko ty nie ogarnięty. Wystawia ci piłkę na pustą bramkę a ty kopiesz w powietrze. Masz kłamać! Żadna nie chce słuchać co ty tam sobie myślisz na prawdę, masz tylko dobrze kadzić. Mówisz że jest 10/10 i nigdy nie spotkałeś nikogo piękniejszego - ona w to nie uwierzy a ty zaliczysz kolejny punkt. I tak ze wszystkim, aż do śniadania.
  • Odpowiedz
Mówisz że jest 10/10 i nigdy nie spotkałeś nikogo piękniejszego - ona w to nie uwierzy a ty zaliczysz kolejny punkt. I tak ze wszystkim, aż do śniadania.


@WhiskyRomeo: Bzdura. Maks, co można powiedzieć lasce, to 9/10 (albo coś w stylu 9.9/10, bo ideały nie istnieją). Ale najlepiej NIE grać w te ich gierki, w których każda odpowiedź jest błędna, bo zależy od interpretacji uzależnionej od humoru, a nie faktów.
  • Odpowiedz
@b_oski: tylko W takie coś nie da się wygrać bo zawsze będzie źle nawet jak będziesz kłamał to i tak laska będzie się próła bo mogłeś inaczej się wypowiedzieć
  • Odpowiedz
@Botox: Przecież to napisałem. Aczkolwiek zależy od laski. Można by np. powiedzieć "9/11" (i wytłumaczyć żart, bo na pewno by nie skumała), albo "1/10, brzydalu, za to twoja dusza jest tak seksowna, że dałbym jej 13/10".
Natomiast wróćmy do problemu OP-a, który trafił na idiotkę, która już na starcie bawi się w gierki typu "długo mi nie odpisywał, więc też mu szybko nie odpiszę, tylko jutro, niech sobie nie myśli,
  • Odpowiedz
@WhiskyRomeo: Jak odpowiada ci rola cucka, beciaka, to się podlizuj, ja nie zamierzam grać w ich gierki.

Question No 1: What are you thinking about?

The proper answer to this, of course, is: "I'm sorry if I've been pensive, dear. I was just reflecting on what a warm, wonderful, thoughtful, caring, intelligent woman you are, and how lucky I am to have met you." This response obviously bears no resemblance to the true answer, which most likely is one of the following:

a. Football
  • Odpowiedz
@De_Fault:

Gadka szmatka i wyjeżdża z tekstem na ile oceniam jej wygląd od 1 do 10.


Mówisz: "Zakładając że Megan Fox w Transformersach była 10/10 a Scarlett Johansson w The Island 9/10..." w tym momencie powinna sama zrezygnować z propozycji oceniania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz