Wpis z mikrobloga

Hej!
Na starym mieszkaniu mam światłowód plus telewizję od #upc . Właśnie się przeprowadzam, chciałem dalej kontynuowac bieżącą umowę. Czytałem, ze tak się da, tylko trzeba sprawdzić, czy jest dostępna tam usługa. No więc - upc to teraz play - sprawdziłem na ich stronie i usługa jest dostępna. Zgłosiłem się do konsultanta jednak ten przekreślił moje plany twierdząc że usługa exUpc nie jest dostępna, tylko play. Wiadomo, mają idealny moment na przeniesienie umowy do play. Jednak ta sytuacja wymaga ode mnie zerwania starej umowy + okres wypowiedzenia i zrobienie nowej umowy, a ja będę musiał za starą umowę jeszcze miesiąc zapłacić. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
Albo czy ktoś ma do polecenia jakiegoś innego dostawcę? Zależy mi żeby był światłowód 600 telewizja, eleven, canal plus. #internet #swiatlowod #telewizja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@170cm70kg20cm Zapytaj innego konsultanta, zadzwoń na infolinię i zapytaj - polecam podpytać w kilku miejscach, bo być może to "nie da się" to tylko chęć zgarnięcia prowizji za nową umowę.
  • Odpowiedz