Wpis z mikrobloga

@popiolka: jesteś pewna że to rwa? Ja kiedyś myślałam że mam i męczyłam się długi czas a od lekarzy dostałam tylko różne przeciwbólowe :) okazało się że wystarczy raz na jakiś czas rozciągnąć mięsień gruszkowaty, i jak ręką odjal( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@popiolka @matkielbi poszukajcie sobie na YouTube ćwiczeń na rwe. Jak renkom odjął.

@AleToNieJa pewnie miałaś a lekarze to wlansie debile którzy tylko napychają kieszenie jak przychodzisz na wizytę i dają receptę żeby bigfarm zarobił. A tak jak mówisz wystarczy trochę ćwiczeń żeby pozbyć się bólu a potem wystarczy prewencyjnie się rozciągać
  • Odpowiedz
@Notes totalnie tak, łatwiej jest przepisać leki na tramalu które ryja głowę niż pokazać dwa proste ćwiczenia. Pamiętam jak nie raz zwalnialam się z pracy z płaczem bo nie potrafiłam chodzić
  • Odpowiedz
@AleToNieJa: @popiolka jak pójdziesz do lekarza to powie „rwa na 100%” i da jakieś silne leki które c---a pomogą, pójdziesz do fizjo to zapyta ile dziennie siedzisz przed kompem TV czy w telefonie i powie że skrócony gruszkowaty.
Tylko jeśli chcesz sprawdzić czy to gruszkowaty to idź do fizjo niech zrobi testy a nie odrazu siadaj na piłkę/roller żeby masować głęboko mięśnie które uciskają nerwy
  • Odpowiedz