Wpis z mikrobloga

I co? Jest po 6 rano, a nadal w gorących (od siedmiu godzin) jest goły chłop z maszyną dojącą mu fiflaka XD poważny portal z poważną moderacją XD serio biaukov tak oszczędza, że nawet jednej osoby nie ma na stanowisku w nocy? XD

#heheszki
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bylem_zielonko: pamiętam jak ja niedawno dostałem pierwszego bana za zwykły obrazek, który obrażał p0lkę. Żaden wulgarny ani nic. Dostałem bana... ale w tym samym dniu widziałem tutaj wiszącego siusiaka w stanie spoczynku wiszącego całą noc i ranek. xd
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: moderatorzy zajmują się banowaniem osób wrzucających ruską szmate i "znieważających" państwo terrorystyczne, na usuwanie koprofili nie wystarczyło czasu. To są te priorytety.
  • Odpowiedz
  • 1
@bylem_zielonko No ostatnio się przecież okazało że zatrudnia chyba rusków którzy uciekli przed poborem ale dalej kochają swą flagę. Dla nich grubas z dojonym dodatkiem to proza życia w rosji.
  • Odpowiedz
przecież tak jest od lat xd o 4 możesz wrzucić cokolwiek chcesz i powisi post trochę


@Lefty: tak wiem, ale to wczoraj zostało wrzucone chwilę po 23:00 i wisiało co najmniej do 7 rano, więc niezły rekord xD
  • Odpowiedz
Jest po 6 rano, a nadal w gorących (od siedmiu godzin) jest goły chłop z maszyną dojącą mu fiflaka XD


@bylem_zielonko: m0deracja jest zbyt zajęta banowaniem użytkowników którzy ośmielili się obrazić terrorystyczny kraj zwany r00sją.
Na pedofilę, zoofilię i inne chore rzeczy nie mają czasu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz