Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

To klatka z filmu udostępnionego przez 155 Samodzielną Gwardyjską Brygadę Piechoty Morskiej, na którym chwalą się obcięciem głowy ukraińskiego żołnierza a następnie zatknięciem go na pal (ocenzurowana głowa znajduję się za orkiem) oraz mówi, że zrobią to wszystkim ukraińskim jeńcom. Kolejny przykład bestialstwa rosyjskiego miru, który pokazuje jak cywilizacyjnie różnią się od nas.
Teddy_Boneear - #ukraina #rosja #wojna

To klatka z filmu udostępnionego przez 155 Sa...

źródło: orkzawszebedzieorkiem

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Teddy_Boneear: Szczerze powiedziawszy to głowa wygląda ja oderwana wybuchem, a nie ucięta jak to mają w zwyczaju robić inne jednostki.

Przy całym obrzydzeniu do hordy zzauralskiej, to wydaje mi się, że tylko pozują na twardych, a szczątki zebrali z pola bitwy.
  • Odpowiedz
  • 130
@Hilalum: Widziałem wpisy Ukraińców w których oznajmił, że nikogo ze 155 nie biorą do niewoli. A że brygada jest pod stałą presją to wydali na siebie wyrok śmierci. Rok temu zostali zniszczeni pod Wuhledarem przez 72 Zmechanizowaną i teraz też jest duża szansa, że zostaną zmieleni. Niech giną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@polak-p Ciężko stwierdzić bo głowa i ciało są przykurzone, ale jeśli jest jak
  • Odpowiedz
@Teddy_Boneear: #!$%@? jak można być takim barbarzyńcą? Że ktoś jest zdolny strzelić do człowieka to jeszcze rozumiem - kwestia sekund, odwracam się i wychodzę. A tu wziąć nóż poprzecinać tkanki, jakoś złamać kręgosłup, potem to nabić na pal - to conajmniej 15 minut sadystycznego babrania się w krwi i innych płynach.
  • Odpowiedz