Wpis z mikrobloga

Dlaczego uwazam, ze PiS wygra kolejne wybory? Bo wyborcy to idioci. Na wykopie popularnosc zdobywa zalaczony wpis. Kij z tym, ze #holownia i #polska2050 od poczatku chca zatrzymac ten projekt, a PiS juz sie deklarowalo, ze beda popierac....

Ja wiem, ze autor to troll, ale niestety ludzie kupuja takie bzdury...

#polityka #wybory #bekazpisu
miki4ever - Dlaczego uwazam, ze PiS wygra kolejne wybory? Bo wyborcy to idioci. Na wy...

źródło: image_2024-08-16_155522261

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miki4ever: choćby Kotłownia 2137 powiedział że jest przeciwko X i za Y to i tak utrze się że jest na odwrót i ten problem nie dotyczy jednego Czadowni a zwyczajnie ludzie nie słuchają co mówią inni tylko sami sobie dopowiadają albo łykają fejki
  • Odpowiedz
choćby Kotłownia 2137 powiedział że jest przeciwko X i za Y


@Skorvez_957_: słuchasz hamowni. Człowieka, który w jednym tygodniu w RMF był za wprowadzeniem waluty cyfrowej ale najpierw euro, a potem dla własnego wywiadu i pokazania sie mowiel, że oni nie są za wprowadzeniem waluty cyfrowej.

zwyczajnie ludzie nie słuchają co mówią inni tylko sami sobie dopowiadają albo łykają fejki


@Skorvez_957_: ludzie słuchają ale pojawiają się takie patafiany
  • Odpowiedz
@Gozd: słuchałem niejednego wywiadu Kotłowni i mówi zupełnie co innego niż próbuje wmówić Pis I Lewica nie rzuca tanimi populizmami tylko cały czas to samo tego nie można wprowadzić bo emeryci, tego nie można bo weto prezydenckie, dobrowolny zus konfy to debilizm, itd.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: on mówi populizmu i chxe trafiac do wszystkich, kłamiące i oszukując później, ze nigdy czegoś nie powiedział albo go źle zrozumieli. Broniąc holowni zniżasz swój poziom do patologi głosującej na tych co im więcej obiecają.
  • Odpowiedz
@Gozd: pieniądze już dawno zabrała inflacja z Glapinskim i Pisem a nie Hołownia z Tuskiem którzy nie mieli wpływu na rządzenie zresztą Euro nie zostanie wprowadzone w tej kadencji bo nie spełniamy warunków po co straszy się ludzi nieistniejącym problemem
Zapomniałbym największą wpadką Hołownii jest powiedzenie o wgniataniu Putina w ziemię....
  • Odpowiedz