Wpis z mikrobloga

@emasele: czyli kłamałeś? Przecież atak na partię za to, że jakaś osoba ich popiera to jedno z głupszych propagandowych zagrań, nijak realnie nie świadczące źle o danej formacji. To jest na poziomie januszy od "a na peło to głosują więźniowie" xD
  • Odpowiedz
@emasele: no czyli kłamałeś, żeby móc skrytykować razem. WIdocznie sam jakoś podświadomie rozumiałeś, że atakowanie jakiejś formacji za to, że jakaś niefajna osoba jest ich sympatykiem jest po prostu śmieszne
  • Odpowiedz
@szybki_zuk nie, nie zrozumiałem.
Wale po razemkach to obowiązek, tak jak po pisie. Socjalistów trzeba tępić.
Razemki itp aktywiszcze miejskie to po prostu zagrożenie dla dobrego życia.
  • Odpowiedz
@emasele: typowy zaczadziały od propagandy prostak. Idź pocałuj w stopę swojego landlorda i właści... tzn pracodawcę. Wystarczy ci minimalna i połykanie śliny, którą cię opluwają
  • Odpowiedz
@szybki_zuk xdddd ja jestem przestawicielem 5% najlepiej zarabiających w tym kraju
Mam swoje mieszkanie ;)
Ale masz rację bo piany dostaje z powodu II progu podatkowego w którym jestem bardzo wcześnie.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk nie, pracuje na etacie i bardzo mi z tego powodu źle bo place obrzydliwe wysokie podatki.
Pracuję od 10 lat jako manager exportu, w 80% czasu w 100% polski rodzinny kapitał, obecnie od mojej pracy zależy praca 200-240 ludzi. Więc nie pitol farmazonów
  • Odpowiedz
bo place obrzydliwe wysokie podatki.


@emasele: w Polsce kiedy zsumować podatki okazują się wręcz regresywne, wiec albo kłamiesz albo nie umiesz zdobyć podstawowych informacji

obecnie od mojej pracy zależy praca 200-240 ludzi.


@emasele: G---o od ciebie zależy, można cię z dnia na dzień zastąpić innym pracownikiem
  • Odpowiedz