Wpis z mikrobloga

312 + 1 = 313

Tytuł: Zabójstwo Rogera Ackroyda
Autor: Agatha Christie
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Ocena: ★★★★★★
ISBN: 9788327160348
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Liczba stron: 280
Postanowiłem na chwilę oderwać się od fantastyki i za licznymi pozytywnymi opiniami dałem szansę tej jakże popularnej lekturze.
Niestety kompletnie mi nie podeszła. Denerwujący bohaterowie, upierdliwe dialogi, wiele niedomowień. Kompletnie nie potrafiłem się wkręcić w tą książkę. Od połowy byłem już zmęczony tym samym schematem czy brakiem rozwoju fabuły.
Jedyne co uważam za plus (i dodatkowo minus) to zakończenie. Raczej niespodziewany plot twist, ale no... Czemu minus? Ano dlatego że narrator od początku nas oszukuje.
Chyba po prostu powieści kryminalne nie są dla mnie - a raczej te w przeszłości, bo np. taki "Gamedeck" polubiłem i z przyjemnością przeczytałem.

#bookmeter #ksiazki #czytajzwykopem #kryminalbookmeter #sensacjabookmeter #thrillerbookmeter
tomeczek - 312 + 1 = 313

Tytuł: Zabójstwo Rogera Ackroyda
Autor: Agatha Christie
Gat...

źródło: 875020-352x500

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Hilalum: imo na 2 czy 3 to zasługuje książka, w której wszystko jest niepoprawne, nie da się jej czytać i ma ze dwa pozytywy. Tutaj nie można nic zarzucić poza osobistymi niechęciami więc uważam że taka ocena byłaby mocno niesprawiedliwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz