Wpis z mikrobloga

Onet wrzuca na główną stronę artykuł Newsweek z takim tytułem
Od razu na myśl Kowalskiemu przychodzi że Kosiniak jakiś nieodpowiedzialny wariat, pcha nas do wojny
Ale po przeczytaniu artykułu dowiadujemy się że chodzi o to że Kosiniak chce zrobić patriotyczne wycieczki w polskich szkołach i może to się nie spodobać Nowackiej i że będzie konflikt
Ja pi dole xDDDDD

#ukraina #polityka
Wanzey - Onet wrzuca na główną stronę artykuł Newsweek z takim tytułem 
Od razu na my...

źródło: Screenshot_20240815_200518_Chrome

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wanzey:

Poziom artykułów, a zwłaszcza tytułów na WP, Onetach, Interiach itd. to już od dawna takie dno, że ręce opadają, niestety. Nie ma za bardzo co czytać.
  • Odpowiedz
@Wanzey: A potem te dziennikarzyny piszą o "niezabijaniu polskich mediów". Sami świadomie lub nie dokładają ciegiełkę na rozpad koalicji, a potem będą się dziwić, że "ale jak to PiS wygrał?!"
  • Odpowiedz
@Wanzey: Onet nie pierwszy raz atakuje koalicję zresztą rolą tych mediów jest taka by np. w czasie wyborów zaatakować wiarygodność koalicji, zaatakować inkwizytora Giertycha, pokazać jak bardzo są skłóceni, jeśli nie całe redakcje to są tam ludzie kupieni przez poprzednią władzę. Rozpadu koalicji nie będzie z prostego powodu - za dużo gęb do wykarmienia.
Jak nie próbują wmówić jaka to p---------a jest fajna to na siłę próbują wbijać klin w
  • Odpowiedz