Wpis z mikrobloga

Moje zachowanie... To jest pierwszy i ostatni raz, kiedy odpowiadam na pana pytanie. I na tym polega moje zachowanie. Wiem, że najłatwiej jest krytykować i jechać ze mną, bo mam przyklejoną łatkę. Szkoda, że w Danii nikt nie zarejestrował zachowań rywali, docinek, uciszania nas itd. Jak zachowywała się ławka gości, jak prowokowali... Tego nikt nie widział. Zachowujemy klasę, jeśli inni nas szanują. Mamy akceptować, gdy jest inaczej? Mając szacunek do drużyny z
  • Odpowiedz
@Shatter: jeśli wcześniej ktokolwiek Cię prowokuje i w jakikolwiek sposób zaczepia to moim zdaniem jest to powód i zgadzam się z tym co Feio powiedział na konferencji - po prostu się bronisz. A że ktoś będzie sądził, że nie wypada? Trudno, mógł nie prowokować.
  • Odpowiedz
@jmateuszj jakby Feio nie miał problemów z głową to by nie robił cyrku. Widziałeś kiedyś innego trenera, który tak reaguje na "zaczepki"? Niezrównoważony pajac i tyle
  • Odpowiedz
@Shatter: Aha, czyli reakcja obronna jest efektem problemów z głową. "Zdrowi na umyśle" w sytuacji bycia prowokowanym, zaczepianym chowają głowę w piasek, dają sobie wejść na głowę i nie mają odwagi zareagować. Podobnie gdy na ulicy ktoś zaczepia/okrada staruszkę, słabszą osobę to zareagują jedynie "niezrównoważeni pajace" gdyż zrównoważeni odwrócą wzrok i będą udawali, że nie widzą. Całkiem spoko.
A co do innego trenera - owszem, między innymi tego. Podpowiem -
jmateuszj - @Shatter: Aha, czyli reakcja obronna jest efektem problemów z głową. "Zdr...

źródło: _methode_times_prod_web_bin_73264eae-35c1-11e9-a129-05a1d4d7c2a2

Pobierz
  • Odpowiedz
@jmateuszj ty naprawdę próbujesz porównać okradanie staruszki do tego, że kibice coś śpiewają i wychodzi sobie trener, który zaatakował prezesa swojego klubu tacką na dokumenty, i pokazuje im "faki" i sugerujesz, że to normalna reakcja? Ty musisz być kibicem Legii, nikt tego jego pajacowania nie broni.

Nie dość, że sytuacja z Simeone jest zgoła inna, bo jednak wykonał inny gest (czy miał na myśli faktycznie, że "pokazuje kto ma jaja" czy
  • Odpowiedz
@Shatter: Tak, hiperbola celowa bo pierwszy spytałeś czy zareagowałbym w sytuacji bycia zaczepianym przez pijaczka więc dla Ciebie ewidentnie brak reakcji i głowa w piasek to sytuacja normalna niezależnie od okoliczności, stąd nie rozumiesz że ktoś może reagować inaczej i mieć do siebie szacunek. Ale spokojnie, nazwij sobie Feio "niezrównoważonym pajacem" jeszcze kilka razy, na pewno będzie mu przykro, pójdzie mu w pięty, a Tobie będzie w życiu lżej bo
  • Odpowiedz
@jmateuszj typie, próbujesz bez przerwy mi ubliżać. Tak, nikt normalny nie reaguje jak jakiś random się do niego odzywa niepytany. Feio zacjwl się jak debil, mam nadzieję, że zostanie za to przykładnie ukarany, bo trener powinien zachować się godnie, a nie jak patus bez szacunku. Bycie kibicem legii wiąże się z uczeszczaniem na sekcje gimnastycznd, bo fikołki nie są łatwe, co?
Na koniec ":)" - oznaka dominacji XD

Śmieszny jesteś. A
  • Odpowiedz
Na koniec ":)" - oznaka dominacji XD


@Shatter: Nie wiem co w Twoim świecie braku reakcji jest oznaką dominacji, jeśli taka emotka to wierzę na słowo, zapewne postrzegasz ją jako ofensywną i taką, która "mocno" wybrzmiewa, jeśli zepsuła Ci humor to musisz mi wybaczyć ten bezpardonowy atak...

Ja Ci próbuję ubliżać? Wskaż te straszne inwektywy bo jedyne co w moich wpisach znajdziesz to wnioski - skoro nie reagujesz na zaczepki
  • Odpowiedz