Wpis z mikrobloga

@jmateuszj No typie, ty masz IQ miotły xd siedzisz na wykopie, obrażasz ludzi, którzy potrafią działać jak ludzie, a nie jak małpy, a potem próbujesz mówić "coo? Ja mówię coś złego? O nie, ty się nie szanujesz po prostu" XDDDD
Jak szacunkiem do siebie nazywasz agresję to znaczy, że jesteś patusem, sorry
  • Odpowiedz
@Shatter: I piękna laurka na koniec. A dowodów na obrażanie Ciebie jak nie było tak nie ma. Widzisz, ciśniesz po Feio a sam dałeś popis braku kultury, mimo ani jednej inwektywy z mojej strony. Ale to normalne, w rzeczywistości jak wspomniałeś nie reagujesz więc masz swoje królestwo za klawiaturą. Dobrze, że chociaż tutaj "reagujesz", może jeszcze jest dla Ciebie nadzieja że i na żywo kiedyś wyhodujesz pewne narządy.
  • Odpowiedz
@Shatter: Czytać potrafię, jedynie nie rozumiem dialektu mniej inteligentnych ludzi, którzy nie mają do siebie szacunku, stąd nie wiem o czym bajdurzysz.
Ale dobra, pośmiałem się, swoją rolę spełniłeś jednak wystarczy - nie ma sensu na Ciebie tracić czasu a i dla Ciebie będzie zdrowiej - a to czujesz się zdominowany przez emotkę (XD, serio dorośnij), a to jest Ci przykro bo ktoś Twoje urojenia wypunktuje (kolejne XD). Za mocno
jmateuszj - @Shatter: Czytać potrafię, jedynie nie rozumiem dialektu mniej inteligent...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz