Wpis z mikrobloga

@Limonene: ja mogłem się odwołać przez przycisk w mailu gdzie przyszło info, że moja opinia została automatycznie usunięta bo bla bla bla. W ciągu 24h wróciła, aż typa którego dotyczyła rozbolało dupsko i nawrzucał mi bezradny w smsie xD
  • Odpowiedz
@fancywire ja kiedyś napisałem opinie w Sklepie Play o aplikacji budzika że jest ubijana przez system. Opinii nie opublikowali i jeszcze jakieś pierdoły o mowie nienawiści na maila mi przysłali xD
  • Odpowiedz
@fancywire: wydaje mi się, że google filtruje wszelkie opinie w których jest podana cena. Nie ważne w jakim kontekscie: czy pozytywnym neutralnym czy negatywnym
  • Odpowiedz
@zarroc: też może chodzić o to że @fancywire porównuje restaurację do innej; "nawet w Rzymie". Recenzje muszą się odnosić wyłączenie do danej miejscówki, a nie promować inne miejsca.
  • Odpowiedz
ja tak zrobiłem i skasowałem swoje opinie ¯(ツ)/¯ sam też przestałem na nie patrzeć.


@PieknyWojciechPostrachDziewic: Ja tak zrobiłem po tym, jak było znalezisko, żeby sprawdzić ile naszych opinii jest widocznych. Na moje ówczesne wtedy 17 widoczne były 5. Rozumiem, że ukryli 1 gwiazdkową, ktorą wystawiłem firmie, której szef rozjeżdżał czyjeś pole, popartą zdjęciami. Ale 4 i 5 gwiazdkowe zachwalające lokal/firmę/usługę? Gdzie nie było hehe ładna fryzjerka, polecam, tylko
  • Odpowiedz
@fancywire: Ja zostawiłem 3 lata temu opinię w jednej knajpie, gdzie kelnerzy mnie źle potraktowali. Właściciel się zgodził, przeprosił, ect. Jakiś czas temu patrzyłem, a opinia jest usunięta xD Opinie w Google ssą.
  • Odpowiedz
@kiedys_wygram: google maps to darmowa usługa gdzie dostają codziennie miliony recenzji za których wyświetlanie odpowiadają prawnie, weryfikacją zajmuje się automat, a rozpatrywanie odwołań nie jest żadnym priorytetem i pewnie nie robi w większości przypadków nawet tego człowiek. spisku bym tam nie szukał
  • Odpowiedz