Wpis z mikrobloga

I niech mi ktos powie ze blackpill nie jest prawdą jak ludzie nie chcą zeby typy poszly do wiezienia bo są przystojni
W ogóle fajny typ prowadzi ten kanał bo od razu powiedzial ze wyglad się liczy i to jak cie ludzie postrzegają zamiast jakis bluepill gadac
#blackpill #kryminalne #przegryw
Henson_ - I niech mi ktos powie ze blackpill nie jest prawdą jak  ludzie nie chcą zeb...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 20
@MajorKusiol: jak nie masz wygladu to inne rzeczy nikogo nie obchodzą wyglad jedt najwazniejszy dopiero potem cala reszta ja nie napisalem ze tylko wyglad. Zabojcy na pewno mialy piękny charakter
  • Odpowiedz
@Henson_: Jeśli chce Ci się obejrzeć, to tutaj masz link do angielskiego filmu w którym autor opisuje "eksperyment randkowy" zrobiony przez kilku gości na tinderze, w kwestii zainteresowania przystojnymi mężczyznami pomimo że mają w opisie że są "pdf-ami" lub mają tatuaż z swastyką dodany w photoshopie.
Link: https://www.youtube.com/watch?v=MSq54f2JT_U

Też pamiętam że kiedyś czytałem angielski artykuł w internecie, gdzie podano informację że mężczyźni będący członkami gangów mają znacznie więcej partnerek sek**alnych,
  • Odpowiedz
@MajorKusiol czyli robisz cope
Co takiego niby zrobiłeś w tym kierunku? Pouderzales się młotkiem w twarz? Używasz kremu z p1zdy krokodyla czy poszedłeś do fryzjera wafelku?
  • Odpowiedz
@Henson_: jezu wy naprawde nie wiecie niczego o swiecie, gdzie sie wyglad liczy? na pewno nie dla przecietnych kobiet, wiele z moich przepieknych kolezanek ma jakiegos obrzydliwego z mordy faceta, doslownie widzisz typa i sie zastanawiasz jakim cudem mu sie udalo, a udalo sie byciem kulturalnym, oczytanym, posiadaniem otwartej glowy, twoim problemem nie jest wyglad a to jak sie przez ten wyglad zachowujesz, bo widze wielu typow co nie byli
  • Odpowiedz