Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie bawi w ruskich trollach? To, że oni serio wierzą, że Rosja ma jakiekolwiek szanse w starciu z USA xD jak oni nie byliby nawet w stanie wygrać z Turcja, GB i Francja gdyby walczyły osobno
Co ciekawe powoli zaczyna to docierać nawet do samych rosjan

#wojna #usa #ukraina #rosja
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na jednym hamerykańskim forum widziałem jednego wspaniałego odklejeńca, który pisał, że Ukraina to tylko podpucha, a Rosja tak naprawdę szykuje się do ataku na USA przez Alaskę. XD XD XD

Niestety to było raczej poważne, gość pisał wiele innych dziwnych rzeczy non stop.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 25
@Stabilizator: Lepsze technologie i lepiej wyszkolone wojsko ma GB. Ukrainę też mieli zająć ruskie w 3 dni i nie pykło.

Zgodnie z tym co napisałem na początku, Rosja by nie wygrała, bo tej wojny pewnie nikt nie byłby w stanie wygrać i zakończyłaby się w końcu rozejmem
  • Odpowiedz
@Stabilizator patrz jak sobie radzą z drugim najbiedniejszym krajem Europy pod kropelkową pomocą NATO (2%) to patrz teraz starcie z krajem wielokrotnie bogatszym (UK czy Francja), Rosja karykaturą
  • Odpowiedz
  • 326
@Stabilizator: Przecież GB nie graniczy lądowo z Rosją, o jakiej wojnie lądowej myślisz? Anglosasi zawsze prowadzą wojnę po swojemu. Pewnie ruskie straciłby porty, węzły logistyczne i lotniska to prosiliby o rozejm. A czołgi to nawet by z bazy nie wyjechały.
  • Odpowiedz
Przecież gb w pojedynkę to rosja by zajęła w 2 dni nie mają potencjału

@Stabilizator: Tak jak kijów w 3 dni ¯\(ツ)/¯
Po wojnie z Ukrainą terrorystyczną rosja już się nie podniesie
  • Odpowiedz
@theOstry

- Wasza Ekscelencjo Putin, mam dobre i złe wieści odnośnie ataku nuklearnego.

- Hmm to może najpierw złe.

- Nasze rakiety są w fatalnym stanie i nie wzniosą się nawet na 100 metrów.

- Fatalnie. A ta dobra wiadomość?

- Nasze głowice z powodzeniem zostały uzbrojone i rozkaz o odpaleniu dotarł do wszystkich jednostek!
  • Odpowiedz