Wpis z mikrobloga

orientuje sie ktos po jakim czasie posiadania jdg moge bezpiecznie szukac cesji do przejecia bez zawracania ludziom d--y wiedzac, ze i tak nie przejdzie?

#leasing #banki
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@jenkel_zimmerman: biorac nowy leasing, uiszczam wplate wlasna (dlatego tez banki wymagaja czesto tych 20% od nowych jdg), wiec bank ma jakies zabezpieczenie (czy tam potwiedzenie). na swiezej jdg bank nic ode mnie nie dostana oprocz ewentuialnie kasy za zrobienie cesji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Clicklease_pl: wiem, z tymi warunkami nie mam problemu. Chodzi o to, że jak widzę, że mam wziąć auto w nowy leasing i finalnie zapłacić za nie 160k, a przejąć od kogoś leasing i zapłacić 135-140k, to wolę przejąć. Tylko ciekawi mnie, ile muszę poczekać, żeby mieć szanse większe niż 0%. Wiem, że ING wymaga chyba działalności od roku. Santander znowu mi powiedział, że u nich nie ma odgórnego limitu i
  • Odpowiedz
@lukasz3123: Rożnie. Sa Firmy leasingowe ze dadzą Ci taka możliwosc, ale raczej nastaw sie ze takie minimum - 3 - 6 mieś. Wspominalem wczesniej - Cesja rzadzi się swoimi prawami, wiec jak to policzyc 160 i od razu , 130 za uzywke i 6 mieś. czekania. To zostawiam Tobie ;) W wiekszosci robimy Uzywki, ale pamietaj, nie sa one bez wad ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Clicklease_pl: przedstawię Ci sytuacje, bo widzę, że możesz mi napisać coś konkretniejszego :P

Chodzi o i30n Performance DCT. Nówki już nie kupie - wiadomo, nie jest produkowana. Są jakieś pojedyńcze modele za 190k, ale aż tak mi nie zależy. Nastawiłem się początkowo na poszukanie u----i na fvat i wzięcie w nowy leasing z wpłatą startową 20-25% - fajnie, bo byłaby zgoda, ale z drugiej strony, to.. ceny tych aut rządzą
  • Odpowiedz
@lukasz3123: OK teraz wiecej rozumiemy :D Poczekaj 2 miechy, i szukaj cesji, ale BARDZO DOKLADNIE przeazalizuj umowe!! Sprawdz to dokladnie, i sprawdz fure bardzo dokladnie! Na naszym YouTube masz wszystko ocesji leasingu https://www.youtube.com/watch?v=zPGFFZQ2vDc

Bedziesz miec 6 msc wiec git. Dwa 115% leasingu na ile lat? i z jakimi wplatami? Wiesz Liczenie na zasadzie ze chcesz polatac rok i sprzedac no to roznie moze byc z ta oplacalnoscia, ale 115% to
Clicklease_pl - @lukasz3123: OK teraz wiecej rozumiemy :D Poczekaj 2 miechy, i szukaj...
  • Odpowiedz
  • 0
@Clicklease_pl: 1. mówisz, że teraz nie ma co próbować? planowałem wyjazd na dalsze wakacje niedługo, a nie chciałem dokładać do obecnego auta już więcej pieniędzy :D

2. 115% na 3 lata, wpłata 20-25%, wykup 40%. gap z santandera okolo 100 brutto miesiecznie.

3. wiem, jestem na to przygotowany :D ale jak pisałem - auto chciałbym maksymalnie na rok. kupić, pojeździć, pocieszyć się i puścić dalej, a sobie wziąć coś innego
  • Odpowiedz
@lukasz3123:
1. Mozesz probowac - zawsze, ale 6miesiecy daje wieksze mozliwosci ;)
2. Gap Fakturowy?
3. Mokra? To super fajnie, Ja w KIA mam sucha:/ Mogli dac tez mokre DCT byloby bez problemowe. Jak tak - to fajne auto - sam je chcialem :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Clicklease_pl: 1. wiem wiem, ale z drugiej strony - spróbować nie zaszkodzi :P
2. chyba tak
3. mokra mokra, słyszałem, ze w kia jest sucha i dośc problematyczna. ostatnio jechałem kia z 1.0 tgdi i automatem, miała przejechane ledwo 40 tysięcy a szarpała przy zmianie biegów, jakby miała 4x większy przebieg

swoją drogą, co do cesji - normalnym zabiegiem jest, że wypełniam wszystkie dane finansowe i osobiste (numer dowodu, jakieś
  • Odpowiedz
1. Jasne ja tez bym spróbował ;)
2. Wiesz sa rozne triki w tym ;) Policza Ci na 100% vat a masz 50%, albo Fakturowy magicznie zmieni sie w finansowy po roku. Zawsze, ale to ZAWSZE salon sobie odbije gdzies te magoiczne procenty ;)
3. Tak, zgadzam sie z Toba, mam sucha i no czasem szarpnie a fura ma 26k km.

To zalezy ale tutaj badz uwazny. Do wypelnienia wniosku bedzie to
  • Odpowiedz
  • 0
To zalezy ale tutaj badz uwazny. Do wypelnienia wniosku bedzie to potrzebne. nie zdziwie sie jak beda chciec tez cos z KPiR lub cos podobnego


@Clicklease_pl: bardziej mnie dziwi fakt, że te wszystkie dane, które są dość prywatne (zarobki i inne informacje nt. jdg) muszę podać prywatnej osobie które odstępuje im leasing samochodu, który dopiero poda je dalej do banku.To jest normalna procedura?
  • Odpowiedz