Wpis z mikrobloga

#lodzkuwa xD #prawda
Mam pytanie do was czy zgadzacie się ze mną i potraficie też przedstawić dowody że łódzkie to jest największy grajdołek w Polsce niestety żyje tu tyle lat i bardziej #!$%@? mentalności i szarości nie widziałem zwłaszcza w królestwie zwanym miasto Łódź które nadal wygląda jak po bombardowaniu bez bombardowania to co jest czymś normalnym tutaj to podniecanie się i widać że kibolą z 20 IQ od łks-a i RTS stoi na widok meczy i tym żyje głównie miasto Łódź pełne Patoli brzydkich dziewczyn szarych rozwalających się budynków i dróg. No dowodem jest to że najbardziej dziurawe drogi są w Łódzkim a zwłaszcza w Łodzi i niestety jak byłem w Lublinie który dostał nagrodę za to że jest najpiękniejszym właściwie jednym z najpiękniejszych miast w Polsce a także jak się patrzy na ludzi którzy są tam bardziej uśmiechnięci Możesz pogadać normalnie, jest Inna mentalność i żyjesz sobie w takim ładnym mieście i widzisz takich w porządku ludzi to Powiedzcie gdzie #!$%@? można być bardziej uśmiechniętym i mieć szansę na rozwój ? W takim #!$%@? łódzkim pełnych cwaniaczków i takich gno, sobków i kiboli czy w innych cywilizowanych województwach w Polsce jak nawet ładne podam przykład miasto Poznań Wrocław Gdańsk i tak dalej. Oczywiście każde miasto ma wady jak na przykład Warszawa która ma drogie ceny jako Stolyca i korki wszędzie. Także i także pełno wsiurów którzy przyjechali tutaj do stolicy a Słoma z butów wychodzi ale to nadal nie jest nic takiego jak się patrzy na województwo łódzkie xd. Napiszcie czy zgadzacie się ze mną albo Dajcie jakieś swoje argumenty że jednak miasto po bombardowaniu bez bombardowania czyli Łódź Jest pięknym miastem Dziękuję za uwagę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach