Wpis z mikrobloga

Mój współlokator w końcu się wyprowadził. Niby fajnie, ale teraz nie wiem, kogo dostanę w jego miejsce. Pomóżcie mi wybrać jakąś kamerę do 70€. Ważne, żeby nagrywała obraz, gdy wykryje ruch, a w razie braku Wi-Fi zapisywała dane na karcie SD. Dobrze by było, gdyby przesyłała nagrania do chmury, kiedy połączenie z Wi-Fi zostanie przywrócone. Nie chcę znowu zostać okradziony — w poprzedniej agencji ukradli mi laptopa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#emigracja #swstory #kamery #monitoring
SaintWykopek - Mój współlokator w końcu się wyprowadził. Niby fajnie, ale teraz nie w...

źródło: temp_file1588323489926804478

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SaintWykopek:
Możesz kupić jakiś tani telefon, appkę jak Alfred Securuty Kamera i położyć telefon na ekranie w taktycznym miejscu podłączony pod ładowarkę.
Wzbudza mało podejrzeń, nie trzeba się męczyć z konfiguracją i martwić, że nie zadziała jak tanie, chińskie kamerki.
  • Odpowiedz
  • 1
@SaintWykopek
Nie pamiętam dokładnie ile kosztuje ta appka, ale chyba z 5 EUR na miesiąc i przede wszystkim działa.
Testowałem inne i ta jest póki co najlepsza.
Miałem też jakąś chińską kamerkę, której nie udało mi się jej w pełni skonfigurować i wyłączała się. Poza tym ciężko ją było umiejscowić w jakimś dyskretnym miejscu, a telefon na widoku nikogo nie zdziwi, nawet udało mi się kogoś złapać.
Jeżeli masz drugi telefon
  • Odpowiedz