Wpis z mikrobloga

Od pierwszego dnia wojny kiedy 99,99% osób na wykopie trzęsło portkami przed ruskimi i przed tym, że zaraz staną na naszej granicy przeszliśmy do etapu gdzie polskie twarde jeżdżą sobie niedaleko Kurska. Trzeba przyznać, że chyba mało kto przewidziałby jak ta wojna się rozwinie.

Ps. Pewnie teraz wszyscy zaprzeczą ale takie były realia w pierwszych dniach, że każdy był obsrany przed tym co zrobi rosja. Tym bardziej komiczne jest to co się teraz dzieje.

#wojna #ukraina #rosja
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja tam nadal jestem. Jak Rosja zrobi głupie rzeczy, to tym potężnym NATO w pierwszym szeregu będziemy my i nasze bloki mieszkalne.


@mk321: no właśnie nie, o ile w buforze jest Ukraina.. ¯\(ツ)/¯ nawet jak sie ukrów nie lubi do dla samego tego faktu warto ich wspierać w wojnie z ruskim gównem.
  • Odpowiedz
@mk321: No ale dlaczego mieli by polskie lotniska atakować, i odpalać artykuł 5 NATO? W tym momencie wojska Ukrainy atakują Kursk, więc jakiś tam pretekst mają, żeby nie wiem.. zrzucić punktowego nuka. Tobie się wydaje że mając ukraińską armię która im wjeżdża na teren oni walną jakąś rakietą w Jasionkę uruchamiając natowską odpowiedź? Niech spróbują te polskie lotniska zaatakować.. śmiało.. wyparują setki kilometrów od polskiej granicy.

Zmień pieluchę i przestań
  • Odpowiedz
@matt-pitt nie że jest potęgą, ale że może narobić szkód. Menel pod sklepem też może cię dźgnąć zardzewiałym gwoździem. Zobacz sobie na Koreę Południową. Mimo że jest silniejsza niż Korea Północna i jest wspierana przez USA, to i tak się boi, bo ich miasta są w zasięgu rakiet.

Ja wiem, że dla Rosji odpalenie art. 5 to jest głupota. Ale mówię właśnie o tym jakby zrobili jakąś głupotę. Już nieraz robili
  • Odpowiedz
@Murasame: Nie przesadzaj z tym strachem, nawet spora część wykopków orientowała się w sytuacji i stanie rosyjskiej armii w porównaniu z NATO jeszcze przed jej kompromitacją. W naszym przypadku od samego początku nie mieliśmy się czego obawiać, a przynajmniej nic gorszego niż Rusek na wschodniej granicy gdyby Ukraina upadła.
  • Odpowiedz
99,99% osób na wykopie trzęsło portkami przed ruskimi


@Murasame:

Co by mnie miała obchodzić ta wojna, gdybym nie obawiał się, że ruska dzicz może kiedyś zaatakować Polskę?

Wyłącznie to sprawia, że kibicuję ukraińcom w biciu ruskich.
  • Odpowiedz
nikt nie był obsrany bo ruskie to mogą #!$%@?ć NATO buzdygana po same bile. Potęga NATO jest niewyobrażalna dla tych podludzi a chiny nawet paluchem by nie kiwnęły


@bluzgajacy: Taaa, bo na 100% mamy zapewnione że na pewno będzie pomoc, na pewno od razu, na pewno minimalizacja strat i tak dalej i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Historia uczy że różnie bywa z umowami, paktami
  • Odpowiedz