Wpis z mikrobloga

Od pierwszego dnia wojny kiedy 99,99% osób na wykopie trzęsło portkami przed ruskimi i przed tym, że zaraz staną na naszej granicy przeszliśmy do etapu gdzie polskie twarde jeżdżą sobie niedaleko Kurska. Trzeba przyznać, że chyba mało kto przewidziałby jak ta wojna się rozwinie.

Ps. Pewnie teraz wszyscy zaprzeczą ale takie były realia w pierwszych dniach, że każdy był obsrany przed tym co zrobi rosja. Tym bardziej komiczne jest to co się teraz dzieje.

#wojna #ukraina #rosja
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame: Może nie tyle trzęsło portkami, bo ruskie zaraz wejdą, ale mało kto, ja też, spodziewał się, że Ukraina obroni niepodległość, a tak się prawdopodobnie stanie. Jednak bez przeginania pały w drugą stronę. Sytuacja Ukrainy dalej jest niewesoła i bez strat terytorialnych się nie obejdzie. Już granice z 1991 chyba sobie odpuściliśmy?
  • Odpowiedz
@Murasame

Komiczne to są teraz te wszystkie scenariusze fpsow i innych gier w których Rosja była przedstawiana jako równy przeciwnik dla USA, który ma nawet potencjał wejść na ich terytorium.

Terwz widać, że te scenariusze pisali Amerykanie bez pojęcia o tym, że ruskie wojsko to przede wszystkim banda biednych pijaków zebranych ze wschodu
  • Odpowiedz
@chromypies: zachód ma #!$%@? w tą Ukrainę, zawsze tak było dlatego ich nie przyłączyli, ale skoro walczą i zwalczają ruskie pluskwy to ich wspierają. Przekazują im niewielkie środki a i tak starcza
  • Odpowiedz
@Murasame: Obsrany w ogóle nie byłem, raczej smutny, że nadal są podludzie, które będą zdychać w krzakach i błocie, bo jakiś narcystycznie zaburzony psychopata srający do złotego sedesu ma taki pomysł.

Ale byłem też zaciekawiony, bo kacapy powiedziały SPRAWDZAM, a od dawna wiedziałem, że zachód straszy Kacapią 20x za mocno, a sama kacapia straszy zachód 50x za mocno.

Powiedzieli sprawdzam, zesrali się i w sumie było to do przewidzenia, bo
  • Odpowiedz
@Murasame ja się przyznaje - byłem nieco bardzo obsrany. Współczułem Ukraińcom i myślałem sobie: dobrze że to nie my. Taka prawda. Można wiele mówić o Ukraińcach, ale nie zazdrościłem im a współczułem. Widmo zmiany rządu, podziału Ukrainy czy wojsk na granicy było ogromne czy jak to napisać.
W sumie, to jeszcze przed 2014 wymysallemsobie pewna historyjkę (taka pod krótkie opowiadanie), gdzie Ukraina znowu była podzielona na lewo i prawobrzeżna - gdy
  • Odpowiedz
@Murasame: typie w pierwszych dniach wojny, to nawet Amerykanie szykowali korytarz przerzutowy, dla ukraińskich decydentów i ich rodzin. Także nie #!$%@? że sraly w gacie szaraczki, bo nawet Amerykanie nie dawali wiary temu, że Ukraina przeciwstawi się Rosji.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak na w-f się przebieraliśmy śmiechy hihi itd. a nagle jeden op mówi, że ruscy pod Kijowem stoją i momentalna cisza nastała ()
  • Odpowiedz
nikt nie był obsrany bo ruskie to mogą #!$%@?ć NATO buzdygana po same bile


@bluzgajacy: samo przejęcie Ukrainy zrobiło by z nas kraj na krawędzi konfliktu i gospodarczo kosztowało pewnie z kilkaset miliardów.
  • Odpowiedz
@Murasame: ja nie byłem obsrany nawet jak ruscy pokazali jak odpalą atomówkę pod wodą i wielkie tsunami zaleje UK. Na ich animacji fala nie dotarła nawet w pobliże gdzie mieszkam więc mogę spać spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Murasame ja tam nadal jestem. Jak Rosja zrobi głupie rzeczy, to tym potężnym NATO w pierwszym szeregu będziemy my i nasze bloki mieszkalne. To że później Rosję zdmuchną z powierzchni, to nie przywróci mi domu, rodziny czy zdrowia (albo chociaż pracy i pieniędzy z inwestycji, które się wycofają).
  • Odpowiedz
  • 0
Komiczne to są teraz te wszystkie scenariusze fpsow i innych gier w których Rosja była przedstawiana jako równy przeciwnik dla USA


@Need:

Nie no, twórców gier to bym nie krytykował za to. Gdybym miał jako twórca fabuły wybrać przeciwnika dla USA, to raczej nikt inny poza ruskimi do głowy by mi nie przeszedł, szczególnie ze względu na zimną wojnę. Teraz naturalnie są też chiny.

Przypominam, że w pierwszym Crysis mocarstwem
  • Odpowiedz