Wpis z mikrobloga

#motoryzacja Mirki z #cardetailing polecicie jakiś zestaw do czyszczenia/impregnowania skóry? Mam fotele skórzane, z mikro dziurkami.
Jeszcze bym potrzebował jakiś wosk, który się łatwo aplikuje i będzie uwydatniał kolor pic rel.
Auto myje na myjni bezdotykowej dlatego szukam coś łatwego w aplikacji na suche/mokre auto.
#samochody
reakwon - #motoryzacja Mirki z #cardetailing polecicie jakiś zestaw do czyszczenia/im...

źródło: 33074837583

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reakwon: Skóry: zestaw colourlock (do regularnego czyszczenie w zupełności wystarczy wersja soft)
Wosk - ADBL SSW aplikacja i na morko i na sucho. Ale on wymaga dotarcia - jest nie to produkt typu psikaj i spłucz
  • Odpowiedz
  • 0
@NuklearnySzpadel: Czy dekory też mogę czyścić tym colourlock, są tam takie wstawki skórzane. Coś do środka i na ekrany byś mógł polecić (piano black, dekory srebrne)?
Tak, myję ręcznie jak nałożę pianę a potem wysuszam ręcznikami.
  • Odpowiedz
@reakwon: myślę, że jak dekory skórzane, to CL też ogarnie. Jeśli chodzi o resztę wnętrza, to ja używam Cleantle Interior Cleaner+ i Interior Dressing. Nie robią żadnego efektu wow, nie pachną jak milion dolarów, ale wnętrze jest po prostu świeże.
  • Odpowiedz
@reakwon: Cleantle Leather Care Set Ci wystarczy - tańszy niż Colourlock, a cleaner jest świetny, impregnat do skór robi to samo co Colourlock - zabezpiecza przed przecieraniem się. Wykończenie totalny mat.

Jak chcesz psiukadło na szybkie akcje to sprawdź Ultracoat Ceramic Q-Detailer. Można psikać na mokry, można na suchy, totalnie bezproblemowy produkt który fajnie podbija szklistość i zostawia świetny hydro.
  • Odpowiedz
@klotz: Ultracoat Ceramic Q-Detailer - zaschnięty na mokrym lakierze. Absolutnie żadna chemia tego nie ruszała. Auto z salonu, przebieg 500km. Aż pofatygowałem się do ASO żeby ich lakiernicy na to spojrzeli i podjęli decyzję co dalej. Rozłożyli ręce, jedyna opcja to szlifowanie lakieru...

Ja robiłem to plastikową żyletką żeby zebrać największe czopy, później środek do usuwania kleju żeby rozpuścić chociaż trochę wierzchnią warstwę. Finalnie futro i krawędziowanie żeby to ściągać.
Foxio - @klotz: Ultracoat Ceramic Q-Detailer - zaschnięty na mokrym lakierze. Absolut...

źródło: e10bc61e-97ad-48a9-a870-a4c7e466909f-1_all_43130

Pobierz
  • Odpowiedz