Wpis z mikrobloga

Bezdomny siedzący w autobusie tak śmierdział brudem (dosłownie brudem, to wbrew pozorom rzadko spotykane:nie alkoholem, nie moczem, nie zgnilizną, ale brudem), że wszyscy ludzie stłoczyli się na końcu autobusu byle dalej od smrodu i zapewne robali. Kierowcy powinni takich ludzi wyrzucać, a nie jechać sobie spokojnie i udawać że wszystko jest ok, tylko trochę #!$%@?. #oswiadczenie #bezdomni #mpk
  • 15
@Kelemele: (#) mediana ludzi którym to przeszkadza w autobusie. Albo ilość pachnących przez niewydalających zapachu. Demokratyczne głosowanie przez wciskanie guzików na krześle. Wybierasz miejsce gdzie siedzi śmierdziel i na niego głosujesz.

Wyjść jest wiele
zakazane jest w autobusie przebywanie osobom o brudnym, niechlujnym wyglądzie


@kate1990: z tym to chyba przesadziłaś.

@ppiasq: rzeczywiście jest taki punk w regulaminach ale jest praktycznie nieegzekwowany.
@MrTofu: Przecie stoi jak byk:

1. Obsługa przewozu może odmówic przewozu lub zaadac opuszczenia pojazdu przez podróżnego:

1) zagrażajacego bezpieczenstwu i porzadkowi przewozu, a w szczególnosci:

a) zachowujacego sie agresywnie wobec innych podrónych lub kierujacego pojazdem,

b) wzbudzajacego odraze brudem lub niechlujstwem,

c) ucialiwego dla podrónych,

d) nie stosujacego sie do wezwan kierujacego pojazdem i pracowników nadzorujacych ruch

pojazdów,

e) nie stosujacego sie do postanowien, o których mowa w §8,
@kate1990: w Krakowie niby wprost tego powiedzianego nie ma, ale jest, że zabrania się przewozu przedmiotów cuchnących. A przecież ciuchy śmierdzą mu na równi razem z nim. Tak czy siak jeszcze się z takim wyproszeniem nie spotkałem, bo nie trafiła się kontrola, ale najbardziej #!$%@? mnie to, że ja za bilet płacę i muszę jechać w smrodzie, a on nie płaci i ten smród po całym autobusie może roznosić.