Wpis z mikrobloga

Czy warto pokazywać, że tzw. spadkowicze to farmazoniarze? Wygrzebywać i pokazywać stare skriny pomimo, że doprowadza ich to do białej gorączki? Jak najbardziej. Jeszcze jak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy przejrzeć stare wpisy z tagu to zauważyłem coś ciekawego. Są tam wpisy wykopków o dziwo ZADOWOLONYCH z decyzji podjętych na rynku nieruchomości. Ludzie pisali, że cieszą się, że kupili przed rakietą w górę. Cieszą się że nie słuchali bzdur o tym, że zaraz jakaś "bania pęknie". Cieszą się, że nie nadali się nagonić na czekanie.

Spadkowicze przez swoją arogancję najbardziej zaszkodzili i nadal szkodzą nie deweloperom, tylko zwykłym ludziom, którzy mogli posłuchać tych bzdur i stracili moment i szansę podjęcia dobrej decyzji.

Bo jakie są fakty? Jeżeli ktoś chciał kupić mieszkanie w 2020r i posłuchał spadkowiczów mówiących, że tylko debil kupuje teraz mieszkanie i żeby poczekał na spadki, to ten klient kupił w 2021 kiedy ceny były już wyższe xD To samo powtórzyło się w 2022r. No i w 2023r jeżeli ktoś uwierzył farmazoniarzom, ze BK2 to będzie "kapiszon".

Oczywiście nie taki był plan, ale tak wyszło. Klątwa gównianego midasa przyniosła gównowiatry, bo pycha kroczy przed upadkiem.

Czy warto to pokazywać? Oczywiście. Jeżeli kilka osób lurkujących tag nawet bez konta nabierze sceptycyzmu i zauważy, że to są nadal te same nicki, powtarzające ten same bzdury od 4 lat, to jest to już jakiś uzysk.

Spadkowicze to tacy MLM-owcy, którzy dosłownie zatruli ten kawałeczek internetu i zarzucili go gównem. Normalne społeczności internetowe, czyli z czasów dominacji phpBB by przemo się z takich ludzi oczyszczały samoczynnie. Nawet ta wyśmiewana elektroda bije pod tym kątem wypok na łeb na szyję. No ale mamy co mamy.

#nieruchomosci #ekonomia #bekazpodludzi
wypopekX - Czy warto pokazywać, że tzw. spadkowicze to farmazoniarze? Wygrzebywać i p...

źródło: babcia

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypopekX: o matko bosko, przecież to nie prawda oczyt 18% był m/m. Żeby mówić że w rok inflacja pożarła ~20% kapitału, taki odczyt musiałby utrzymywać się przez.. 12 miesięcy ()

Edit. Nie czej, chyba głupio napisałem. Muszę się zastanowić

Edit 2. Jednak dobrze napisałem. Tylko to był odczyt 18.4 r/r więc taki odczyt musiałby być przez rok żeby mówić o takim spadku kapitału
  • Odpowiedz