Wpis z mikrobloga

Życiorys typowej p0lki-k0nfederatki pato-Julki. W wieku 18 lat była na zakręcie, bo lubiła pić i palić (ciekawe, czy coś jeszcze). Kto w wieku 16, 17 czy 18 lat nie ma problemów z alkoholem… ale że to sport kobiecy, to wystarczyło przez rok potrenować i to wystarczyło do tego, by w boksie kobiecym osiągać sukcesy xD

#paryz2024 #p0lka #boks #konfederacja
Gours - Życiorys typowej p0lki-k0nfederatki pato-Julki. W wieku 18 lat była na zakręc...

źródło: IMG_4134

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@Gours przecież wiadomo że Tyson został najmłodszym mistrzem świata w wadze ciężkiej dzięki swoim osiągnięciom w olimpiadach matematycznych
  • Odpowiedz
  • 0
@Sark: nie paliłem, a piłem tyle, żeby nie być na zakręcie życiowym

@RKN_ Nie jestem zwolennikiem patologii, ale też w przypadku tej karyny faktycznie nie jestem zdziwiony
  • Odpowiedz
@Gours: A skąd wiesz, że to przez picie była na zakręcie życiowym? Tak sugeruje Twój post. W wieku nastoletnim "zakrętem życiowym" może być nawet nieodwzajemnione zauroczenie
  • Odpowiedz
@Gours: skompromitowales się już tyle razy w tym temacie i dalej te wysrywy produkujesz, ewidentnie nie byłeś i nie jesteś najostrzejszą kredką w piórniku
  • Odpowiedz
@Gours: Bokserzy często wywodzą się z takich środowisk, i sport jest ich sposobem na wyjście z patologii. To, że zaczęła trenować i osiągać sukcesy jest tylko godne szacunku.
  • Odpowiedz
@Gours: Odpowiedz jeszcze na. moje pytanie. Skad wiesz, ze *przez picie* byla na zakrecie zyciowym?

gdyby w czasie w którym piła sumiennie się uczyła tak jak jej rówieśnicy

Ty sie uczyles sumiennie? Co w zyciu osiagnales? Pochwal sie nam
  • Odpowiedz
  • 0
@RKN_: ja pochodzę ze środowiska, z którym wszyscy byli z normalnych domów. Takich, że było na jedzenie i normalne życie, ale i bez luksusów i jakichś egzotycznych wakacji.
  • Odpowiedz