Wpis z mikrobloga

Nawet fajny ten OST do M&M VIII taki ambientowy jakbym słuchał starej dobrej Enigmy czy nie wiem Raymana czy innych platformówek. Tututu tu tu tu.....
Muzyka brzmi dziwnie znajomo nawet za pierwszym razem. Muzyczny pomost między Trójką a Czwórką. Zespół Hota mógłby spokojnie przekabacić cały soundtrack M&M VII mało kto by się skapnął
#heroes3 #homm3
Skorvez957 - Nawet fajny ten OST do M&M VIII taki ambientowy jakbym słuchał starej do...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@shael: czwórka ma najlepszy soundtrack, edytor map i storytelling grałem więcej w czwórkę niż w trójkę przez co bardziej boli mnie upośledzony balans w czwórce niż w trójce albo w dwójce
  • Odpowiedz
@Fevx: szkoda, ze tam byl ten bug na koncu i sie jej w pewnym momencie nie dalo skonczyc. Jednak mimo wszystko gra byla zajebista :) Pamietam jak nekromanta mag wybijal cala mape armagedonem :)
  • Odpowiedz
@Fevx: Na samym koncu gry bylo wejscie do portalu i ono bylo zbugowane o ile pamietam. To bylo w jakims wymiarze zywiolakow czy cos.
Ja tam latalem ze smokami bo byly przegiete. Pamietam do dzisiaj zioniecie co mialo rysunek czosnku xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Chittat a to 8 :) coś było takiego, miałem na płytce i tam był chyba taki bug rzeczywiście, chociaz on chyba nie zawsze byl bo albo ja albo brat za dzieciaka to przeszliśmy. Teraz jest community patch który naprawia te bugi wszystkie.
  • Odpowiedz
@Fevx: Tak, ale przez to nigdy nie skonczylem tej gry bo tez ja mialem na plytce. Teraz juz grafika mnie jednak odrzuca :D mimo, ze kupilem ja na GOGu xD
  • Odpowiedz