Wpis z mikrobloga

Siostra dzisiaj wróciła do domu i z płaczem pobiegła od razu do swego pokoju. Pytałem sie matki i nie wie co sie stało. ¯(ツ)

Zadzwoniłem do jej koleżanki i powiedziała mi że jakiś lamus z tindera umówił się z nią na randkę i w ogóle nie przyszedł (jakiś tam Fabian czy Miłosz, dokładnie nie pamiętam, ale miał takie mało spotykane imię)
Mam zamiar dorwać typa, popełnił błąd dzwoniąc z numeru telefonu w abonamencie. Mam znajomego w salonie i ma mi powiedzieć gdzie gościu mieszka. Dzwoniłem na ten numer i odezwała sie jakaś #!$%@?. XD Gosciu sie od razu obesrał, zaczął mnie przepraszać i pierdzielić coś że to jakaś zarzutka była..

Niestety teraz jest już za późno na skruchę. Nie pozwole aby ktoś krzywdził moją siostrę.

#zwiazki #siostrzyczka #tinder #przegryw
ramotka - Siostra dzisiaj wróciła do domu i z płaczem pobiegła od razu do swego pokoj...

źródło: comment_zMUtSXCSoRLErUujb5KJJvAG6IPRJFBP,w800

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam znajomego w salonie i ma mi powiedzieć gdzie gościu mieszka


@ramotka: słaba zarzutka, żaden pracownik by na to nie poszedł. Każde wyszukiwanie w bazie danych (jak chodzi o operatorów) jest logowane. W razie przypału duże konsekwencje.

Zdarzało mi się znaleźć czyiś adres tylko po numerze telefonu (i zazwyczaj też widzisz numer konta bankowego danej osoby, adresy email, albo czasem i niehashowane hasła do usług operatora które zaskakująco często są
  • Odpowiedz