Wpis z mikrobloga

Brakuje mi, przytulania się do płci przeciwnej...
Tak, napisałem to...
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Siedzę w autobusie, i znowu nic innego nie mogło się pojawić, jak zakochana para...
No przecież to jest taki cios nożem w serce dla osoby samotnej, że to naprawdę ciężko opisać słowami, jaki to jest przykry ból...
( ͡° ʖ̯ ͡°) ()

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Akinori456 - Brakuje mi, przytulania się do płci przeciwnej...
Tak, napisałem to...
(...

źródło: temp_file2658800031329310755

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akinori456: zakochana para lalala lalala, to całe ich zakochanie 2 msc trwa, 2 miesiące słodkiej fikcji a potem lata gorzkiej dla nich prawdy lub rozczarowań itd. Ten epizod trwa bardzo krótko, wystarczy zastanowić się nad tym jak to się mówi racjonalnie, takie coś nie może długo trwać. A skoro jest to fikcyjne i trwa bardzo krótko to w ogóle po co to .
  • Odpowiedz
@Akinori456 #!$%@?, że nie warto w związek. Na początku jest bardzo fajnie sex i tak dalej, ale trzeba uważać, bo im dłużej jesteście tym się bardziej docieracie i wchodzi rutyna dnia codziennego i tutaj jak wytrzymacie ze sobą to już będzie z górki. Wiadomo będą czasami kłótnie etc, ale to norma w związku. Ale fakt rozstania bardzo bolą, ale te dłuższe. Po 2-3 miesiącach to się szybko zapomina. Ja też od
  • Odpowiedz
zakochana para lalala lalala, to całe ich zakochanie 2 msc trwa, 2 miesiące słodkiej fikcji a potem lata gorzkiej dla nich prawdy lub rozczarowań itd.


@ZacharJasz92: Nie wiem skąd taka opinia, widocznie ty i pozostali nie spotkaliście prawdziwej miłości.
Ten etap u mnie i mojej żony trwał lata.
Ale trzeba spotkać swoją drugą prawdziwą połówkę i kochać się wzajemnie.
I jesteśmy dalej ze sobą.
Owszem są gorsze dni, ale to
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: Jak nie próbujesz i nie ryzykujesz to nigdy nie znajdziesz.
Zostanie Ci pisanie takich tekstów na wykopie wraz z innymi podobnymi tobie.

Ale owszem najcześciej taką miłość znajduje się jak się jest młodym. Chociaż szczęśliwy związek można budować na wzajemnym uczuciu też o wiele później, tyle że to trochę inny typ relacji.
  • Odpowiedz