Wpis z mikrobloga

Czy jest jakikolwiek sport na świecie w którym kobiety mogą pochwalić się lepszymi wynikami od mężczyzn? xD

#paryz2024
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Bydlaczek chodzi mi o wyniki poszczególnych dyscyplin, czasy, rzuty, metry i tak i tak dalej, jakąś dziedzina w której kobiety robią coś lepiej od mężczyzn xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@Hogataa26 dlaczego? Skoro kobiety chcą mieć takie same profity jak mężczyźni to pytam czy robią cokolwiek lepiej nawet w sportach nie wymagających tężyzny fizycznej xD
  • Odpowiedz
@Hogataa26: to kobiety cały czas podnoszą ten temat chcąc zarabiać tyle samo w poszególnych sportach co mężczyźni. Ja jestem np. zwolennikiem równouprawnienia w sporcie i wspólnego rywalizowania kobiet i mężczyzn oraz braku testów antydopingowych. A ty jesteś zwykłą szowinistyczną świnią.
  • Odpowiedz
@dendii: normalnie w strzelectwie i łucznictwie są porównywalne wyniki. Inna sprawa, za taka lekkoatletka, która jedzie na igrzyska, biega szybciej od 99.9 procent mężczyzn
  • Odpowiedz
@Mlody_pelikan: spocony wykopek by się poddał po tygodniu treningu jakim się katuja najlepsi sportowcy na świecie. Wróciłby do swojej piwnicy i produkował kolejne wysrywy, że grupa najlepszych mężczyzn w sporcie ma lepsze wyniki od najlepszych kobiet.
  • Odpowiedz
  • 10
a no taki, że spocony wykopek czuje wyższość ze względu na swoją płeć i to jest okropnie #!$%@?.


@Mr_freeman: zadanie pytania to nie jest wywyższanie się.

spocony wykopek by się poddał po tygodniu treningu jakim się katuja najlepsi sportowcy na świecie. Wróciłby do swojej piwnicy i produkował kolejne wysrywy, że grupa najlepszych mężczyzn w sporcie ma lepsze wyniki od najlepszych kobiet.


@Mr_freeman: a to jest potężne zesranie się
  • Odpowiedz