Wpis z mikrobloga

Ten raport co do poparcia przez Polaków kredytów 0%, który zamówiło MRiT musi być serio gruby. Co to za problem wysłać ludziom PDFa, no tak, zamówiliśmy coś takiego w sondażowni, macie, poczytajcie se. No ale nie XD Kupa ludzi o to poprosiła, a ci się okopali i udają, że nikt nie zapytał. A najlepsze, że pokazać będą musieli i tak XD

#nieruchomosci
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 64
@mickpl to wszystko wygląda jakby byli przekonani że nikt o nic nie zapyta, nikt się nie zainteresuje, ewentualnie pójdą sobie do radia i pogadają kocopoły.

Teraz nie dość, że są ludzie którzy się tym interesują to jeszcze chcą weryfikować ich kłamstwa xD

Może i przepchną ten projekt na samym końcu, ale jakim kosztem?
  • Odpowiedz
  • 77
A najlepsze, że pokazać będą musieli i tak XD


@mickpl: nie, najlepsze to jest, że Kredyt 0% wejdzie nawet jakby papież Franciszek w tym raporcie powiedział, że rzuci klątwę na Polskę, jeśli to wprowadzą
  • Odpowiedz
@mickpl: żadnego raportu nie było, rzucili i formacja mi z dupy, jak się zaczęła afera to na szybko przygotowali jakieś streszczenie. Teraz prefabrykuja umowy że wsteczna data żeby wszystko wyglądało legitnie. Trochę cierpliwości i dostaniecie dwudziesto tronnicowy raport o tym że MRiT nie wzięło danych z dupy przy projekcie dopłat dla deweloperów
  • Odpowiedz
@mickpl Lol. Z ciekawości uruchomiłem kalk. kredytu.
30 lat 6% 0% prowizji malejace
Bierzesz 1mln, oddajesz 1.9mln
W mojej głowie rodzi się pytanie - o ile muszą wzrosnąć ceny przy bk0, albo spaść bez bk0 aby bk0 uznać za nieopłacalne?
Wg mnie nie ma takiej opcji bo nawet gdyby zamiast 1mln, cena skoczyła na 1.5mln to i tak się opłaca. Bez bk0 musiałaby spaść do 0.5mln żeby w bardzo tanim kredo
  • Odpowiedz