Wpis z mikrobloga

#ukraina Jak ja gardzę proruskimi użytkownikami tutaj. Jak rosja robiła jakieś swoje "ofensywy" zatrzymywane po 5km to się spuszczali nad strategicznym geniuszem kacapów i zapewniali że Ukraińcy pewnie mają straty 1:1 xD więc kolejny sukces wielkiej r0sji.

A jak Ukraińcy wjeżdżają w kacapów 25 km w niecałe dwie doby, wywołując rzadką kupę u kremlowskich generałów to oczywiście idzie przekaz, że pewnie "za tydzień się wycofają" więc nic się nie stało albo że "to i tak nic nie da bo nie" i w ogóle to co z tego skoro oligarchia i Wołyń.

Chętnie bym na wszystkich tych fajnokremlaków nasikał (nie będzie wymieniał z nazw użytkowników ale wy wiecie że o was mówię jeśli to czytacie)
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolą was te jassmy oj bolą


@dqdq1:

Uważasz, że od kłamstwa na wykopie ich zasięg w rzeczywistości zostanie wydłużony? :D

Wklej info. że Polska ma takie rakiety. Ja bez problemu wkleję, że ich nie ma ;)
  • Odpowiedz
O, o, właśnie tych. Wielcy bezstronni eksperci, o których 'opinie' nikt nie prosił :)


@PunIntended:

Uważasz, że od kłamstwa na wykopie wojna będzie przebiegać z korzyścią dla Ukrainy /
  • Odpowiedz
Wklej info. że Polska ma takie rakiety. Ja bez problemu wkleję, że ich nie ma ;)


@Thorrand: poważnie? Potrafisz to zrobić? O transakcji z 2024 roku...

Jest to trzecia partia pocisków powyższej rodziny, która została zamówiona przez Polskę. W grudniu 2014 roku Ministerstwo Obrony Narodowej zamówiło 40 sztuk AGM-158A JASSM, których dostawy rozpoczęły się na przełomie 2016 i 2017 roku. W grudniu 2016 roku zawarto drugą umowę w sprawie zamówienia partii AGM-158B JASSM-ER (wówczas Departament Stanu zatwierdził sprzedaż 70 sztuk, jednak umowa obejmowała mniejszą
  • Odpowiedz
tylko po co? ty masz zajęcie i przestajesz się martwić porażką rosji w obwodzie kurskim a zaczynasz o zasięg polskich rakiet.


@dqdq1:

Podałem przykład Twojego kłamstwa, bo chciałeś. Ty dalej nie podałeś żadnego przykładu mojej rzekomej kłamliwej / propagandowej aktywności
  • Odpowiedz
  • 0
@Thorrand Twierdzisz że nie jesteś onuca ale nie napiszesz że życzysz ruskim #!$%@? jak najgorzej jak każdy Polak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rakiety, o których napisałeś, mają zasięg 370 km. Nie 900 km + jak twierdzą oszołomy. Czytać też nie potrafisz? :)


@Thorrand: ech, przecież ci wytłuściłem... To za mało? AGM-158A JASSM mają 370 km. Zakupione w 2014. AGM-158B JASSM-ER, zakupione w 2016, mają ok. 1000 km.
Dla ciebie kłamanie w żywe oczy to normalka i przyjemność, co nie?
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik:

Cała dyskusja / kłótnia była o to, czy Polacy mają obecnie na wyposażeniu broń, która może razić Moskwę. Poprawna odpowiedź brzmi, że NIE.

Więc po co pisać, że
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik:

I już mnie #!$%@?łeś po całości, więc żebyś nie #!$%@?ł mnie bardziej, to od razu wkleję całość ;)

Polska podpisała we wtorek umowę na zakup nowoczesnych pocisków manewrujących JASSM-ER. Jej wartość to ok. 735 mln dolarów. Amerykańska broń umożliwi rażenie celów ze znacznej odległości. Wariant kupowany przez Polskę ma zasięg blisko 1 tys. km, co oznacza, że przy pomocy tych pocisków można razić nawet cele znajdujące się w
  • Odpowiedz
@Thorrand: TAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

17. Seria produkcyjna zawierała 40 pocisków dla odbiorcy zagranicznego. Jedynym krajem który dostał wówczas zgodę departamentu stanu na zakup jest Polska.

Obecnie kończa produkować 18. serię.

Te pociski juz tutaj są. Wojsko lubi ciszę. Ty chciałbyś o tym pocztać w bravo girl.
  • Odpowiedz
ech, ty masz kłopot z czytaniem że zrozumieniem po polsku, co nie? Z twojego linku:


Polskie starania o pociski JASSM-ER rozpoczęły się już kilka lat temu, a w krajowych magazynach obecnie znajduje się ich ok. 70 sztuk. Co ciekawe, Polska była pierwszym państwem, któremu Stany Zjednoczone sprzedały tę broń. Najnowsza transza obejmuje kilkaset sztuk, ale warto przypomnieć, że w marcu 2024 r. Departament Stanu USA wyraził zgodę na potencjalną sprzedaż Polsce 821 rakiet AGM-158B JASSM za cenę maksymalną 1,77 mld dolarów.

Odpowiedz


@
  • Odpowiedz