Wpis z mikrobloga

#ukraina Jak ja gardzę proruskimi użytkownikami tutaj. Jak rosja robiła jakieś swoje "ofensywy" zatrzymywane po 5km to się spuszczali nad strategicznym geniuszem kacapów i zapewniali że Ukraińcy pewnie mają straty 1:1 xD więc kolejny sukces wielkiej r0sji.

A jak Ukraińcy wjeżdżają w kacapów 25 km w niecałe dwie doby, wywołując rzadką kupę u kremlowskich generałów to oczywiście idzie przekaz, że pewnie "za tydzień się wycofają" więc nic się nie stało albo że "to i tak nic nie da bo nie" i w ogóle to co z tego skoro oligarchia i Wołyń.

Chętnie bym na wszystkich tych fajnokremlaków nasikał (nie będzie wymieniał z nazw użytkowników ale wy wiecie że o was mówię jeśli to czytacie)
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SoplicaTadeusz:

A wziąłeś pod uwagę, że niektórzy użytkownicy po prostu stoją po stronie prawdy i relacjonują STAN FAKTYCZNY a nie powielają głupiutką kijowską propagandę?

Pomyślałeś o tym? :)
  • Odpowiedz
A wziąłeś pod uwagę, że niektórzy użytkownicy po prostu stoją po stronie prawdy i relacjonują STAN FAKTYCZNY a nie powielają głupiutką kijowską propagandę?


@Thorrand: zarzuć jakieś nicki, z chęcią poczytam ich wartościowe posty o stanie faktycznym
  • Odpowiedz
@kam3o:

No to OP pytaj o tych Mireczków, którzy twierdzą (cytuję):

Jak rosja robiła jakieś swoje "ofensywy" zatrzymywane po 5km to się spuszczali nad strategicznym geniuszem kacapów i zapewniali że Ukraińcy pewnie mają straty 1:1 xD więc kolejny sukces wielkiej r0sji.


A jak Ukraińcy wjeżdżają w kacapów 25 km w niecałe dwie doby, wywołując rzadką kupę u kremlowskich generałów to oczywiście idzie przekaz, że pewnie "za tydzień się wycofają" więc
  • Odpowiedz
stoją po stronie prawdy i relacjonują STAN FAKTYCZNY


@Thorrand: Ahhh tak, wolnomyśliciele oświecający masy owieczek i innych fajnopolaków, co nie?

Inne cechy takich rzetelnych komentatorów: nie chcę przyznać się wprost, na kogo głosują, ale będą jechać po większości wyborców. Czasem mają też wpadki typu identyczne posty z kilku kont na raz, ale to pewnie zbiegi okoliczności ;)
  • Odpowiedz
Gdybym ich oznaczył to zaraz by mnie pozgłaszali i wpis by spadł. Jestem pewien, że oni sami wiedzą że mówię o nich, a jeśli ktoś częściej przegląda tag Ukraina to też wie o kogo chodz


@SoplicaTadeusz:

Noo jaaaaaaaaaaaaaasne
  • Odpowiedz
@PunIntended:

O jakiej grupie? Tych, którzy piszą jak jest, zamiast pisać bezsensowne bzdury w stylu duch Kijowa, strącanie dronów słoikiem z ogórkami (albo nowość) zajmowanie Kurska zgrupowaniem liczącym ŁĄCZNIE 20 tys. chłopa?

;)
  • Odpowiedz