Wpis z mikrobloga

Dokładnie 17 lat temu młody (ale już pełnoletni) Altar założył (o ile dobrze pamiętam, wtedy jeszcze na zaproszenie) konto na Wykopie.

Wspaniały to był serwis. Dyskusje na poziomie, masa ciekawostek i znaleziska do których człowiek sam by się nie dokopał. Tematy głównie geekowskie, ale przecież nie tylko. Polityki wtedy tutaj raczej nie było, a trolle były tępione, zgodnie z najlepszymi regułami netykiety.

W radosnym dniu rocznicy, nie będę się rozpisywał, czym Wykop stał się obecnie, bo to temat na inną okazję.

Świętujcie więc ze mną, wspominając lepsze czasy! :)

#rocznicanadzisiaj #urodziny #wykop
Altar - Dokładnie 17 lat temu młody (ale już pełnoletni) Altar założył (o ile dobrze ...

źródło: temp_file6474926839042939014

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Altar

Polityki wtedy tutaj raczej nie było, a trolle były tępione, zgodnie z najlepszymi regułami netykiety.

nie będę się rozpisywał, czym Wykop stał się obecnie


Narzekasz na politykę na wykopie, a na 4 ostatnie znaleziska, które dodałeś 3 są o polityce, PiS i wyborach. Dziwne, że w znaleziskach, które dodawałes 10-17 lat temu nie było polityki, tylko ciekawostki ze
WykopX - @Altar
 Polityki wtedy tutaj raczej nie było, a trolle były tępione, zgodnie...

źródło: temp_file2825471597823276255

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WykopX: Najwyraźniej próbowałem się dostosować. Akurat AMA z komisji było fajną ciekawostką (wcześniej wyszło na główną). Ale poległem, do spamowania polityką się nie zniżę, więc nic już nie dodaję. Ograniczam się do zakopywania i minusowania pisokonfederatów ;)

Myślę, że to nie starzy użytkownicy się zmienili. Oni po prostu odeszli, a wskoczył śmieciowy narybek.
  • Odpowiedz
  • 0
Myślę, że to nie starzy użytkownicy się zmienili. Oni po prostu odeszli, a wskoczył śmieciowy narybek


No nie do końca jest to prawda. Wejdz sobie na główną i sprawdź ile mają stażu ci, co dodali znaleziska.
9 lat, 10 lat, 4 lata, 15 lat, 15 lat, 8 lat (...) itp, itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX: Właśnie tak z 10 lat temu zaczęli odchodzić najlepsi użytkownicy. Później były fale - korwiniści, liberałowie, PiS, PO. Obecnie od paru lat mamy szambo konfopisiarskie, które z każdym miesiącem przybiera na sile. Nie można wykluczyć, że część starych kont to śpiochy, albo nieużywane konta, które kto przejął.
  • Odpowiedz