Wpis z mikrobloga

No i dokładnie tak się wpada w długi dzięki piramidzie.
Dziewczyna zostawia etat, bo brak wyników zrzuca nie na to, że jest to oszustwo, tylko na toksyczną atmosferę w jej pracy.
Za oszczędności pojechała robić konent na wakacjach w turcji, nawet wypowiedzenie zabrała ze sobą, żeby walną to foto.

Oszczędności skończą się szybciej, niż myśli, bo poza kosztami życia dochodzą koszty tkwienia w piramidzie + wyjazdy po kosztach (jak to w GC) byle ponagrywać najwięcej rolek jak to tylko możliwe. Sekta będzia przekonywać ją, że musi bardziej cisnąć, (wiadomo, siła, ogień ogień) i takie osoby prędzej wezmą kolejną chwilówkę, niż rzucą to w #!$%@? i pójdą do pracy.

Trochę smutne, trochę zabawne.
#frajerzyzmlm
diarrhoea - No i dokładnie tak się wpada w długi dzięki piramidzie.
Dziewczyna zostaw...

źródło: Screenshot at Aug 08 09-18-24

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kamillus: Możesz rozmawiać za free z tymi, co chcą Cię wciągnąć. Ale to tyle.
A jak chcesz ich trollować na ich Discordzie to musisz wrzucić 6000 zł, żeby dostać dostęp + wiadomości w większości kanałów są moderowane, za próbę napisania czegokolwiek co nie leży ludziom z GC, dostaniesz bana w kilka chwil.
  • Odpowiedz
  • 0
@DanteTooMayCry Dlatego na ich grupach jest taka atmosfera, jaka jest. Wmawiają Ci, że każdy kto neguje piramidę, jest nieudacznikiem, zazdrości Ci sukcesu itd.
Ci ludzie, kiedy słyszą prawdę o swojej wspaniałej piramidce czują, jakbyś chciał zabrać im te pieniądze, co im piramidzie obiecali.
  • Odpowiedz
@RitmoXL: są drogie na skróty ale polegają one na zasuwaniu.
Ci od co wierzą w te bzdury chyba myślą że będą leżeć i zarabiać kupę kasy robiąc nic. Bo w sumie ktoś powiedział z tych gwiazd co oni w ogóle tam robią xD?
  • Odpowiedz
@RitmoXL: "Możesz chodzić do telewizji codziennie przez 15 lat, możesz mówisz piękną polszczyzną, mądrze o ważnych sprawach, ważyć każde słowo [Jeszcze parę innych trafnych i ładnie brzmiących wyrazów] i nie mieć nic. Zamiast tego przyjdź dwa razy w krótkim czasie, weź dildo, świński łeb, powiedz kilka brzydkich słów i telewizje będą się o ciebie dobijać". Innymi słowy, trzeba uderzyć z grubej rury, ale trzeba wiedzieć jak i po co. Bo
  • Odpowiedz
@diarrhoea: a ja się spodziewałem tego komentarza xD serio. A tak serio serio, ludzie głosujący na popis są jeszcze gorsi, bo ciągną za sobą cały kraj, a miłośnicy walenia w dpę przez MLM, tylko siebie i co najwyżej rodziny.
  • Odpowiedz
Gość który przyjmował zgłoszenie powiedział mi wprost, że przyjmie zgłoszenie, ale prokurator to od razu uwali, bo nie jestem poszkodowany. Gdybym stracił kilka tysięcy to wtedy by się tym zajęli. I jak ma być w tym kraju dobrze?


@DanteTooMayCry: Psy tak gadają, bo nie chce im się pisać papierów.

jakiś murzyn z NBA na yt powiedział że nie ma zamiennika dla ciężkiej pracy.


@Chris_Karczynski: To mozna rozumiec dwojako.
  • Odpowiedz
każdy ma nieodwołalne prawo do zmarnowania sobie życia.


@sameowoce: czy na pewno? bo ten etat w Holandii to raczej nie jest praca na 12. piętrze w międzynarodowym kopro tylko jakis magazyn czy zrywanie tulipanów,

wtedy to takie "wyjście ze strefy komfortu" może nawet być korzystne,
na mlm oczywiscie straci (albo nic nie zarobi) ale przynajmniej będzie podstawiona pod ścianą i może ogarnie lepszą robotę
  • Odpowiedz
@diarrhoea: całą zabawa ze stawianiem wszystkiego na jedną kartę polega na tym że przekonujemy się ze na 100% wypadnie ta karta co chcemy i wypieramy myśl co będzie w innym przypadku. To się nazywa myślenie życzeniowe i jest krótką piłką do zmarnowania sobie życia i efektu "oszukali mnie zlodzieje". Bo szanse to nie są 50/50 tylko bardziej 1838383/1.

Do tego jeśli ktoś na etacie nie potrafi być względnie kompetentnym na
  • Odpowiedz
@diarrhoea: nie mam pojęcia "na czym lub na kim" oni zarabiają i jak wpadają w długi rozumiem że to piramida finansowa jedni wpłacają drugim itp ale ku..
  • Odpowiedz