Wpis z mikrobloga

No i dokładnie tak się wpada w długi dzięki piramidzie.
Dziewczyna zostawia etat, bo brak wyników zrzuca nie na to, że jest to oszustwo, tylko na toksyczną atmosferę w jej pracy.
Za oszczędności pojechała robić konent na wakacjach w turcji, nawet wypowiedzenie zabrała ze sobą, żeby walną to foto.

Oszczędności skończą się szybciej, niż myśli, bo poza kosztami życia dochodzą koszty tkwienia w piramidzie + wyjazdy po kosztach (jak to w GC) byle ponagrywać najwięcej rolek jak to tylko możliwe. Sekta będzia przekonywać ją, że musi bardziej cisnąć, (wiadomo, siła, ogień ogień) i takie osoby prędzej wezmą kolejną chwilówkę, niż rzucą to w #!$%@? i pójdą do pracy.

Trochę smutne, trochę zabawne.
#frajerzyzmlm
diarrhoea - No i dokładnie tak się wpada w długi dzięki piramidzie.
Dziewczyna zostaw...

źródło: Screenshot at Aug 08 09-18-24

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@diarrhoea: Młoda dziewczyna, 8 miesięcy na etacie - co ona tam robiła, jakie ma doświadczenie w pracy? Jakie umiejętności? Wykształcenie? Kwalifikacje? Oni wszyscy o tym etacie i jaki etat zły, ale co oni tam robią? Są pomywaczami czy co najmniej specjalistami? Po 8 miesiącach kim ona mogła być np. w marketingu? Jakąś asystentką. A i tak wątpię, żeby to była praca w korpo czy co najmniej dużej firmie. Chciałbym wiedzieć
  • Odpowiedz
i zaczęłam się sama utrzymywać, bo wcześniej przez pracę nie miałam na to czasu

Ktoś mi wytłumaczy, o co chodzi :)
  • Odpowiedz
Dziewczyna zostawia etat, bo brak wyników zrzuca nie na to, że jest to oszustwo, tylko na toksyczną atmosferę w jej pracy.


@diarrhoea: Nigdzie nie napisałą o braku wyników tylko że w jej pracy była toksyczna atmosfera i nie miała energii, wiec twoje zdanie nie ma sensu.
  • Odpowiedz