Wpis z mikrobloga

Wiewiórki i Bobry dzień dobry dzień dobry. Tak, to już podjęta decyzja. Po wczorajszej naradzie u Adama postanowiłem wejść w ten biznes. Adam z Housemanem wysłuchali moich koncepcji na pomyślną wizję tego nowego projektu i wspólnie postanowiliśmy działać. Jako, że jestem jednym z udziałowców i pomysłodawców, to postanowiłem aportem wnieść swój kapitał na pomyślne rozwinięcie biznesu. Wiklinowy stojak na buty, kilkadziesiąt wygranych zawleczek po piwie, kilkadziesiąt puszek po piwie i jeszcze nieokreśloną sumę pieniędzy o której wolałbym aktualnie nie mówić. Okun bababa tsz tsz tsz
#raportzpanstwasrodka
KapitanTorpedal - Wiewiórki i Bobry dzień dobry dzień dobry. Tak, to już podjęta decy...

źródło: koncepcja

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KapitanTorpedal: Wczoraj wieczorem u Łysego odbyło się pierwsze zebranie rady nadzorczej. Po wielogodzinnych dyskusjach, analizie zapotrzebowania rynkowego oraz po zapoznaniu się ze sprawozdaniami z rynków finansowych wyłonił się koncept inwestycji w przydomową hodowlę drobiu. Klepek już wystawił publiczne zapytanie ofertowe w tej sprawie i teraz czeka na odpowiedź potencjalnych inwestorów mogących dostarczyć mu zaawansowane technologicznie urządzenia do pojenia drobiu wodą raz wykonawcę ścinek z azjatyckiego bambusa do zabezpieczenia zwierząt przed
  • Odpowiedz
@KapitanTorpedal:

postanowiłem aportem wnieść swój kapitał na pomyślne rozwinięcie biznesu. Wiklinowy stojak na buty, kilkadziesiąt wygranych zawleczek po piwie, kilkadziesiąt puszek po piwie

<3
  • Odpowiedz