Wpis z mikrobloga

#!$%@? rozmowa z userami to jakby rozmawiac z #!$%@? nie wiem kurczakiem co sie tylko gapi rusza glowa zdziwiony tak sobie wyobrazam userow wiecie jak sie gapi kurczak jak nie wie co sie w ogole dzieje dookola niego jakby mial iq 30 i ekstrakcje mozgu zero funkcji poznawczych

Nie rozumieja najprostszych rzeczy, #!$%@? nie wie idiota gdzie ma powiadomienia w smartfonie, hasla w przegladarce pytam czy ma jakies kopie zapasowe hasel czy gdzies zapisal sobie jakis backup cokolwiek, user: yyy aaa nie wiem nie mam chyba

ja tu robie wszystko zeby odzyskac dane z uszkodzonej partycji pozniej przywracam recznie profile i #!$%@? cokolwiek nie wiem juz
powinno sie #!$%@? userow nie pomagac im albo trzepac grube pieniadza za ta ich niewyobrazalna #!$%@? ignorancje

dobra zesralem sie to #!$%@? juz sobie no zirytowalem sie juz nie moge

#informatyka #komputery #przemysleniazdupy
itookapillin_remiza - #!$%@? rozmowa z userami to jakby rozmawiac z #!$%@? nie wiem k...

źródło: 2435352

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#!$%@? nie wie idiota gdzie ma powiadomienia w smartfonie, hasla


@i_took_a_pill_in_remiza: A najlepsi są tacy co nie wiedzą jaki mail i hasło w telefonie z androidem ustawił, zrobił reset do fabryki i nagle zdziwienie że blokada frp, na takich dopiero robię dobry pieniądz.
  • Odpowiedz