Wpis z mikrobloga

@samdydio w mojej okolicy popularny jest hokej na trawie, kilku znajomych było na uniwersjadzie w Rosji wiele lat wstecz - z ich opowieści wynika, że to naprawdę była gruba orgia w sensie tam każdy parzył się z każdym, dla sportu, zero samokontroli więc jestem pewien, że wygląda to praktycznie tak samo na olimpiadzie ( ͡º ͜ʖ͡º) swoją drogą wpadałem czasem do akademika AWF w Poznaniu -
  • Odpowiedz
@Dominias: co za różnica jakiej uczelni jest akademik. To zależy od rocznika i ludzi. Raz będą się parzyć jak żaby w stawie, a raz będzie spokojny rocznik i nie będą. P------e jest szufladkowanie że jak awf i akademik to się wszyscy jebią. Weź pomyśl kolego trochę.
  • Odpowiedz
@Dominias: tak było XD
Dziwnym trafem takie historyjki są głównie opowiadane przez gości którzy potem w klubie czy na mieście nie są w stanie zagadać do żadnej kobiety xD
  • Odpowiedz
@RudyZibi c--j że to było z 10 lat temu i jestem od kilku lat żonaty, sama do mnie zagadała bo ja się wstydziłem ( ͡º ͜ʖ͡º) jednak wykopkom opowiadać takie historie mija się z celem, banda redpillowców i nic więcej :)
  • Odpowiedz