Wpis z mikrobloga

Podsumowanie akcji Stanowskiego:

- post Stonogi ma 7mln wyświetleń, razem z innymi platformami pewnie z 10 mln pękło. Załóżmy, że widziało to z 5 mln osób, to chyba realne
- odpowiedź Stanowskiego ma 2mln. Załóżmy, że 2mln albo nawet 1mln ludzi widział tylko taśmy Stonogi. Czapki z głów Krzysiu, genialna gra aktorska! XD
- tak jak wcześniej nie miał realnych wrogów, tak dla Stonogi będzie teraz drugim Ziobrą. A Stonoga to wariat, pewnie będzie go nachodził w biurze itd. Na własne życzenie. Życiowo - piękna sprawa…
- na maxa spolaryzował ludzi, wysunął się na jednego z liderów wśród osób, które nie lubią Konfedepisu. Już widać, jak klikalne są posty anty-Stanowski.

Ale z pozytywów dla niego:

- wzmocnił bardzo mocno miłość swoich dotychczasowych fanów do siebie i być może trochę poszerzył tę grupę
- jeśli mu na tym zależy, to duży rozgłos wokół niego i dużo wyświetleń

Jak dla mnie to on jest strasznym gamoniem i nadal nie rozumiem, o co mu chodziło, ale ok xD

#kanalzero #4konserwy #neuropa #bekazpisu #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours:

wysunął się na jednego z liderów wśród osób, które nie lubią Konfedepisu


W sensie Stanowski teraz nie lubi Konfedepisu? Ależ wolta światopoglądowa. Dobrze, że tym razem na plus.
Czy może miałeś na myśli, że osoby, które nie lubią Konfedepisu mają go za lidera prawactwa? Trochę to nie do końca ze zdania wynika, ale tak zgaduję.
  • Odpowiedz
  • 0
@TS_X9: nie wiem, o co mu chodzi, ale pogoń za wyświetleniami kojarzy mi się raczej z Linkiewicz niż ponad 40-letnim typem zajmującym się polityką. A o kasę to on się już nie musi martwić do końca życia, więc nie o to mu chodzi na 99%.
  • Odpowiedz
@Gours: A, czyli jednak nihil novi. Ale mało kto wraca z nacjo-kato-socjalizmu na łono społeczeństwa. Ja byłem tym słynnym racjonalnym wolnościowcem głosującym na k0nfę, więc tu było dużo łatwiej o otrzeźwienie - sygnały, że takich jak ja mają w dupie, płynęły w sumie szerokim strumieniem od dawna.
  • Odpowiedz
@Gours: Do oglądających film Stanowskiego można jeszcze doliczyć innych youtuberów i streamerów którzy na pewno oglądali jego film ze swoją widownią bo to darmowy content, ale tak jak TS_X9 napisał jemu chodzi głównie o zasięgi nieważne jak o tobie mówią byle by mówili, no i miał pewnie niezły ubaw ośmieszyć stonoge który szuka na niego haków żeby go zniszczyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@TS_X9: xD

Po prostu na tyle, na ile znam Stanowskiego, to jemu nie chodzi o zbieranie kolejnych milionów na koncie. Pewnie bardziej go by kręciło zniszczenie Kanału Sportowego i Borka. W tych kategoriach to rozpatruję
  • Odpowiedz