Wpis z mikrobloga

Dejcie mi jakiegoś plusa albo słówko na otuchę, bo od godziny siedzę przed stroną internetową i od umówienia się na wizytę do psychologa celem zdiagnozowania mnie dzieli mnie jedno kliknięcie, a ja mam blokadę w głowie. xD

Nie wiem czemu jestem takim durniem, że coś, co wy robicie w sekundę, ja nie potrafię tego załatwić od ręki, tylko zwlekam miesiącami.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cephalopoda_Ammonoidea: Możliwe, że jest jak piszesz, aczkolwiek moim celem jest wybrać się po diagnozę, czy mam ADHD, bo wizyta u psychologa w tej klinice trwa 1h, a później do psychiatry po Medikinet, bo tam już wizyta trwa 20 minut (nawet pierwsza) i bym nie zdążył ani mu cokolwiek powiedzieć, ani zrobić testów. Jeśli psycholog mi zaproponuje psychoterapię, to to przemyślę, ale nie będę na szybko się nigdzie zapisywać.
  • Odpowiedz
@chlodna_kalkulacja mordeczko ogarnij tego psychologa, będzie dobrze, ja miesiąc temu zostałem zdiagnozowany, luźna rozmowa i później pytania nawiązującące do DIVA-V, mi się udało to dzięki innemu wykopkowi ogarnąć na jednorazowej wizycie online i jeszcze dostałem materiały dodatkowe na maila i się okazało, że mam poza ADHD autyzm xD później 2 tygodnie czekania na diagnozę, w sensie na papierek i cisniesz z tym do psychiatry i coś tam Ci wylosują w oparciu
  • Odpowiedz
@chlodna_kalkulacja: tylko miesiącami? Ja odkładałem to latami, aż nagle się zebrałem. Od ponad roku z diagnozą ADHD jest tylko lepiej na każdej płaszczyźnie. Więc nie zwlekaj, bo być może odraczasz od siebie znaczną poprawę jakości życia.
  • Odpowiedz