Wpis z mikrobloga

Mireczki, planuję na dniach wyjazd na #wakacje do #czarnogora i w związku z tym mam dwa pytania:
- orientujecie się może jak wygląda sytuacja pożarowa w okolicach Budvy (konkretnie Petrovac na Moru)? Mam sprzeczne informacje - wg gugla szaleją tam pożary a babka od której wynajmuję chatę jest raczej wyluzowana (trochę jej nie wierzę tbh),
- u jakiego operatora najlepiej kupić prepaida żeby mieć net w jakiejś sensownej cenie (Play chce 150 zł za pakiet 5GB xD)?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jacoos1: AD 2, szukasz kiosku, gdzie napisane jest TURIST INTERNET, czy coś takiego i masz:
za 500 GB na 7 dni zapłacimy 10 euro, za 500 GB na 15 dni – 15 euro, a za 1 TB na 30 dni – 20 euro (ceny obowiązujące pod koniec grudnia 2023 r.
Bierzesz stary telefon z powerbankiem, wkładasz do niego tę kartę i robisz hotspota dla teamu/rodziny z którą jedziesz.
Pamiętaj wyłączyć
  • Odpowiedz
  • 0
@Supaplex: O! I to jest konkret, dzięki. Czy tam przy rejestracji SIM-a są jakieś cyrki? W sensie trzeba się wylegitymować, zarejestrować tę kartę na stronce wyłącznie w języku czarnogórskim, itp.?
  • Odpowiedz
@Jacoos1 Pewnie, kupienie lokalnej karty SIM to zawsze najlepsza opcja. Mówię pod tym kątem że za wpisanie pinu u operatora i pakiet 5gb aktywny od razu to spoko cena.
Udanych wakajków, zazdroszczę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Skuner: Podziękował. W sumie nie wiem jak się to wszystko skończy, bo z tego co wyczytałem to ogień jest dwa kilometry od chaty w której mam się zatrzymać a średnio mi się widzi urlop w totalnej zadymie. ( _)
  • Odpowiedz
u jakiego operatora najlepiej kupić prepaida żeby mieć net w jakiejś sensownej cenie (Play chce 150 zł za pakiet 5GB xD)?


@Jacoos1: kup ukraińskiego esim lifecell, za 40gb internetu w roamingu zapłacisz ok. 45zł. Praktycznie nie ma znaczenia gdzie jedziesz, ceny niemal zawsze te same. Za esim zapłacisz ok. 15zł.
  • Odpowiedz