Wpis z mikrobloga

Nie jest dla mnie zaskakującym, że wielu z dziennikarzy/osób publicznych przeciwnych PiSowi podawało ten prank Stanowskiego dalej. Na pierwszy rzut oka ciężko stwierdzić autentyczność bądź brak tego filmiku. Prawda jest taka, że gdyby film był w drugą stronę, tj. "Tuska/Bodnara nie ruszamy" to wielu publicystów, dziennikarzy i osób niechętnych, tyle że z tej drugiej strony politycznej sceny, zrobiłoby tak samo, udostępniło film i hejtowało Stanowskiego za bycie zdrajcą Polski/lewakiem/niemcem. Nikt mi nie wmówi że wszyscy prawicowi dziennikarze od razu wyłapali by fejka a "lEwAki niE bO To D3biLe". A teraz lincz zbiera tylko ta liberalna/lewicowa część.
Stanowski tym prankiem zrobił dobrze sobie i... PiSowi. Dlatego dla mnie jest człowiekiem który dba przede wszystkim o swój interes, szkoda tylko że przy okazji został chwilowo pożytecznym idiotą PiSu. Robiąc dobrze sobie przede wszystkim, zrobił też (intencjonalnie bądź nie) PiSowi - wystarczy poczytać komentarze w internetach, "fajnopolacy oczywiście złapali fejka hahaha, pseudo dziennikarze z TVN" itp., a tym samym źle Polsce, bo uważam przeszłe już rządy PiS za w dużej mierze szkodliwe i nie chciałbym aby jeszcze kiedyś wrócili do władzy i realizowali swoją politykę z którą to w wielu aspektach się nie zgadzam a w niektórych budzi nie tylko mój głęboki sprzeciw a wręcz obrzydzenie.

#stanowski #stonoga #kanalzero #bekazprawakow #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #wojna #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Natiass: A ja mam nadzieję, że ta akcja pokazała tylko, że w Polsce są znane osoby i redakcje które zjadłyby g---o na ulicy gdyby tylko to mialoby zaszkodzić jakkolwiek PiS-owi, niezależnie czy słusznie czy nie. Mam nadzieję też, że ta akcja prędzej czy później przyczyni się do powrotu PiS do władzy, a następnie rozliczenia każdej redakcji, dziennikarzy i przede wszystkim Stonogi, tak dla przykładu, że nie można robić sobie gęby
  • Odpowiedz
tyle że z tej drugiej strony politycznej sceny, zrobiłoby tak samo, udostępniło film i hejtowało Stanowskiego za bycie zdrajcą


@Natiass: dobra, ale kogo typujesz na źródło publikacji tego filmu w swoich założeniach?
bo tutaj rozchodziło się przede wszystkim o to, że Stonoga miał być tym który łyknie zarzutkę i puści ją w świat a kolejni już za nim,

kogo typujesz, kto jest przeciwny Tuskowi i jest tego pokroju osobą jak Stonoga? że można mu wysłać fejka, on go opublikuje i zrobi z siebie debila? a na dodatek jest na tyle wiarygodny, że mainstream i politycy łykną
  • Odpowiedz
  • 2
@Mathas:

A ja mam nadzieję, że ta akcja pokazała tylko, że w Polsce są znane osoby i redakcje które zjadłyby g---o na ulicy gdyby tylko to mialoby zaszkodzić jakkolwiek PiS-owi, niezależnie czy słusznie czy nie.


W drugą stronę jest dokładnie tak samo. "Dziadek z Wermachtu", "pachołek Putina", "zdrajca Polski", "niemiecki agent", robienie Tuska na czerwono w TVPiS by wyglądał jak diabeł, można by tak jeszcze wymieniać ...
  • Odpowiedz
Nie jest dla mnie zaskakującym, że wielu z dziennikarzy/osób publicznych przeciwnych PiSowi podawało ten prank Stanowskiego dalej.

@Natiass: OBOWIĄZKIEM dziennikarza jest zbadać źródło, a tu mowa o podobno "wybitnych" dziennikarzach śledczych którzy nie odkryli tego, co wykopki odkryły w pewnie godzinę (choć te wpisy znikały pod natłokiem troli).
Stanowski wyraźnie i jednoznacznie zaznaczał i podkreślał, że nie dziwi się "normalnym" użytkownikom którzy, zazwyczaj z różnych przyczyn nie sprawdzają takich informacji
  • Odpowiedz
  • 0
@SpalaczBenzyny:

dobra, ale kogo typujesz na źródło publikacji tego filmu w swoich założeniach? bo tutaj rozchodziło się przede wszystkim o to, że Stonoga miał być tym który łyknie zarzutkę i puści ją w świat a kolejni już za nim,


Tak i to się udało. Dobry pomysł, jeszcze lepsze wykonanie i efekt końcowy. Sam prank oceniam na dobry, natomiast nie tego dotyczył mój post.
Mój post bardziej miał na celu zwrócenie
  • Odpowiedz
@Natiass: dla mnie dziennikarze którzy wczoraj na twitterze gadali na stanowskiego powinni teraz honorowo oddać swoje legitymacje i zmienić zawód. Architekt jak s-------i robote to idzie do puchy. Tutaj mamy natomiast czarno na bialym, jak Lis czy inny cymbał z radia z pod swoim imieniem i nazwiskiem powielają fake newsy bez weryfikacji. Na c--j mi taki dziennikarz?
  • Odpowiedz
Stanowski robiąc ten prank zrobił dobrze nie tylko sobie (wyświetlenia, fame, hajs), ale też PiSowi,


@Natiass: no oczywista oczywistość, skoro był oskarżany o powiazania z PiS to robiąc tę zarzutką na swoją korzyść jednocześnie też PiS na tym zapunktował,

kuriozalne byłoby oczekiwanie, że nie zrobi tego pranka na którym on sam najwięcej zyska tylko dlatego, że PiS może też
  • Odpowiedz