Wpis z mikrobloga

Pamiętam przygotowania do pracy w biurze i jak się wkręcić by było dobrze xD
Niby głupia rzecz, ale komplementy powiedziane w odpowiedniej porze mogą wiele zdziałać, premie nie raz dostałem właśnie dzięki takiemu dobremu ogarnięciu

#wygryw #przegryw #pracbaza
Greensy - Pamiętam przygotowania do pracy w biurze i jak się wkręcić by było dobrze x...

źródło: 1000036006

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Greensy sam pracuje w korpo ale jak widzę tabelki raporty listę zwrotów po angielsku do nauczenia się procedury procesy rozliczanie z każdej nadprogramowej minuty na przerwie (dzisiaj dostałem maila ze byłem na przerwie o 1.75 minuty za długo z prośbą o wyjaśnienie xD) to mam wrażenie że w pewnym momencie poszło to wszystko za daleko
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123 problem w takim razie jest z Twoim konkretnym pracodawcą (a raczej z niższym managementem), pogadaj czy w innych zespołach jest podobnie, jeśli nie - zmieniaj wewnętrznie, jeśli tak - szukaj innej pracy.
Generalnie w jednostkach komercyjnych jest lepiej niż w SSC, a w SSC jest lepiej niż w BPO.
  • Odpowiedz
@xentropia prawdopodobnie problem sam się "rozwiąże" bo chodzą słuchy że niedługo oddział w moim mieście ma być zamknięty a ja jestem już umówiony na rozmowę o nową pracę być może tam tabelkologii będzie mniej chociaż zdążyłem się już do tego przyzwyczaić i zacząłem się nawet lekko ekscytować tą rywalizacją jak byłem w tabelce o oczko wyżej albo wykres pokazuje że mam strzałkę w górę to daje mi to przynajmniej poczucie że
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123 pracowałam kiedyś w korpo-kołchozie gdzie za trzymanie się wszystkich reguł dostawało się punkty i później wśród osób, które miały powyżej iluśtam losowano nagrody pieniężne, a na open space telewizory wyświetlały leaderboard XD
  • Odpowiedz
@xentropia u nas nie jest tak źle xD dostajemy codzienne raporty za wyniki wczoraj i ranking w tabelkach z publiczna informacją kto ma słabe wyniki i jesteśmy skrupulatnie rozliczani z przerw. Wczoraj dostałem maila od przełożonej że przekroczyłem przerwę o ponad półtorej minuty i prosiła o wyjaśnienie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz