Wpis z mikrobloga

#kanalzero #bekazprawakow #stanowski

Czekaj, czekaj XD czy prawaki które codziennie wrzucają po kilka zmyślonych historii i manipulacji to jest git, a jak raz lewa strona się pomyliła (gdzie w pełni miała w sumie prawo do tego) to będzie katowanie tematu do porzygu?

"Dla Prawaków z głównej fakenews to po prostu kwestia biologiczna, naturalna - wykopanie jak wykopanie. A dla neuropy? Dla neuropy to tragedia, to dramatyczne doświadczenie, to metafizyka, spotkanie z najwyższym"
KjatanSveisson - #kanalzero #bekazprawakow #stanowski

Czekaj, czekaj XD czy prawaki ...

źródło: images

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hilalum: Do dzisiaj pamiętam największe XD jakie znalazłem na wypoku i śmierdziało tak mocno że aż sam musiałem sprawdzić źródła.

Było to znalezisko z tytułem jakoś "Macron twierdzi że za zamieszki we Francji odpowiadają gry komputerowe". W znalezisku linkowane jakieś prawackie artykuły to potwierdzające, nczas itp.

Sprawdzam źródło francuskie a tam:

  • Odpowiedz
skoro posiada chromosomy XX, to jest to kobieta.


@BlueTony: no nie misiu to tak prosto nie działa, świat, nauka, a zwłaszcza nauki biologiczne są w p---u bardziej skomplikowane od matematyki i fizyki i powie Ci to każdy matematyk/fizyk

płeć biologiczna to jedno, tożsamość płciowa to druga sprawa. Mało tego, mamy jeszcze coś takiego jak hormony, możesz mieć fiuta, ale gospodarkę hormonalną jak u kobiety i odwrotnie.

Generalnie skrócając - c--j
  • Odpowiedz
no nie misiu to tak prosto nie działa, świat, nauka, a zwłaszcza nauki biologiczne są w #!$%@? bardziej skomplikowane od matematyki i fizyki i powie Ci to każdy matematyk/fizyk


płeć biologiczna to jedno, tożsamość płciowa to druga sprawa. Mało tego, mamy jeszcze coś takiego jak hormony, możesz mieć fiuta, ale gospodarkę hormonalną jak u kobiety i odwrotnie.


@gandalf_rzulty: operując na gruncie biologii, a nie psychologii, czy psychiatrii, to jest to kobieta.
Mylisz płeć, z cechami płci. Jak ktoś ma penisa i przyjmuje kobiece hormony upodabniając się do kobity, ale ma chromosomy XY, to jest to nadal mężczyzna. Tak samo jak ktoś urodził się bez penisa, ale ma chromosomy XY, to też jest to
  • Odpowiedz
operując na gruncie biologii, a nie psychologii, czy psychiatrii, to jest to kobieta.


@BlueTony: XD nie możesz sobie tak po prostu wyciąć psychologii człowieka, jest tak samo ważna jak biologia. To tak jakbyś chciał negować istnienie atomów, bo ich po prostu nie widzisz gołym okiem.

Mylisz płeć, z cechami płci. Jak ktoś ma penisa i przyjmuje kobiece hormony upodabniając się do kobity, ale ma chromosomy XY, to jest to nadal
  • Odpowiedz
XD nie możesz sobie tak po prostu wyciąć psychologii człowieka, jest tak samo ważna jak biologia. To tak jakbyś chciał negować istnienie atomów, bo ich po prostu nie widzisz gołym okiem.


@gandalf_rzulty: mogę, bo rozmawialiśmy o biologii, a nie psychologii. Psychologia nie ma nic wspólnego z tym jakiej ktoś jest płci, to lewaki sobie wymyśliły, że ma.

Ziomuś to ty mylisz płeć biologiczną z płcią kulturową i tożsamością płciową. Na Twoim przykładzie, ktoś ma chromosomy XY jest biologicznie facetem, ale wygląda jak kobieta (bo ma cechy kobiety) to kulturowo jest kobietą, a czuje się kobietą/facetem/kimkolwiek/czymkolwiek innym to jego
  • Odpowiedz
o widzę mamy profesora embriologii. W styczniu miałem pacjentkę z zespołem Mayera-rokitanskyego-kustera-hausera, jakiej była plci?


@BlueTony: Nie, rozmawialiśmy o płci. Kolejny raz kłamiesz/manipulujesz celowo lub niecelowo gubisz wątek, bo brak ci kompetencji.

Psychologia nie ma nic wspólnego z tym jakiej ktoś jest płci, to lewaki sobie wymyśliły, że
  • Odpowiedz
Nie, rozmawialiśmy o płci. Kolejny raz kłamiesz/manipulujesz celowo lub niecelowo gubisz wątek, bo brak ci kompetencji.


@gandalf_rzulty: no tak rozmawialiśmy o płci w kontekście danej przypadłości biologicznej, a potem przyszedłeś ty i zacząłeś bredzić coś o jakichś płciach kulturowych i psychologii.

W 1905 roku Sigmund Freud zaprezentował teorię rozwoju psychoseksualnego w „Trzech esejach z teorii seksualnej”. Freud wykazał, że człowiek w okresie wczesnodziecięcym nie rozróżnia swej płci: zakłada, że rodzice posiadają tę samą płeć i te same umiejętności rozrodcze. Na tej podstawie wywnioskował, że biseksualizm jest pierwotną orientacją seksualną, oraz że heteroseksualizm jest rezultatem okresu fallicznego (między 5 a 7 rokiem życia), podczas którego ustalana jest tożsamość płciowa. Według Freuda, podczas fazy fallicznej dziecko rozwija kompleks Edypa, gdzie ma fantazje seksualne związane z rodzicem płci przeciwnej, przy jednoczesnej niechęci do rodzica tej samej płci. Nienawiść ta przekształca się (nieświadomie) identyfikację ze znienawidzonym rodzicem, który zarówno jest wzorcem zaspokajającym impulsy seksualne oraz zagrażającym pozbawienia zdolności dziecka do zaspokojenia tych impulsów[11]. W 1913 roku Carl Jung zaproponował kompleks Elektry. Wierzył, że biseksualizm nie leży u źródeł życia psychicznego i że Freud nie podał odpowiednich opisów dla okresu fallicznego dziewczynek. Propozycja ta została jednak odrzucona przez
  • Odpowiedz
Wikipedia wiarygodne źródło informacji... Widziałem to już dawno, nic dla mnie nowego. To, że na Wikipedii ktoś twierdzi, że to kobieta, to nie znaczy, że ja muszę to przyjmować.


@BlueTony: to podaj mi lepsze źródło XD może tiktok jakiś albo youtube dziki trener?

no i niech się uważają, a ja sobie mogę to skomentować jeśli będą wychodzić z tym na widok publiczny szukając atencji itd.


no i mają prawo Cię
  • Odpowiedz
to podaj mi lepsze źródło XD może tiktok jakiś albo youtube dziki trener?


@gandalf_rzulty: po co mam podawać źródło? Napisałem zwięźle i wyraźnie, że mężczyzna to osoba która posiada chromosomy XY, a kobieta XX. Jeśli się z tym nie zgadzasz, to podaj mi jakąś alternatywną definicję i jakieś argumenty dlaczego powinienem ją przyjąć.


no i mają prawo Cię za to zgłosić na policje i tego Ci życzę, dla takich niereformowalnych ludzi jak Ty tylko grzywna lub paka może zmusić do przestrzegania jakiś cywilizacyjnych zasad do życia w społeczeństwie, chociaż ja byłbym za tym by takich typów jak Ty eksmitować z społeczeństwa - najlepiej by prawaczki sobie założyły własne państwo - o wróć, już takie jest, rosja, białoruś, korea północna, do wyboru do koloru, tam popierają twoje poglądy.
  • Odpowiedz