Wpis z mikrobloga

#stanowski #kanalzero #polityka
Cała ta sytuacja pokazuje przede wszystkim jak przepełniona emocjami, głównie negatywnymi, jest przestrzeń debaty publicznej. Albo jestem totalnie głupi, albo geniuszem z IQ 200, ale zastanawia mnie, dlaczego obecnie rządzący obóz, zamiast walczyć ze Stanowskim... po prostu z nim się nie dogada.
Stanowski to bystry cwaniak i zaczyna stawać się (zachowując wszelkie proporcje) kimś w rodzaju drugiego ojca dyrektora. Dobrze odnajduje się w przestrzeni internetowej i nowych mediach, wie jak generować zainteresowanie publikowanymi przez siebie treściami i ma świetne okno wystawowe do promowania określonych wartości. Stanowski jest propisowski, ale, z pewnością, nie dlatego, że postrzega Jarosława jako wymarzonego przez siebie wodza narodu, ale dlatego, że taki układ był/jest dla niego korzystny finansowo. To się tak naprawdę liczy, nie ideały i nawet nie zakładam, że ktoś może myśleć inaczej.
Jak coś, to szukam pracy, więc gdyby ktoś chciał mnie mieć w zespole doradczym, to poproszę wiadomość na priv xD
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlaczego obecnie rządzący obóz, zamiast walczyć ze Stanowskim... po prostu z nim się nie dogada


@Franek_z_fabryki_firanek: Stanowski ma śmiertelny uraz do Platformy za to że ta za swoich poprzednich rządów uwaliła jego interesiki. Od PiSu natomiast otrzymał gwarancję nietykalności a może i nawet coś więcej. Tutaj nie ma pola do porozumienia.
  • Odpowiedz
@Franek_z_fabryki_firanek: większość dziennikarzy przeszło na stronę Pisu głównie z powodów finansowych - rząd obdarowywał hojnie pieniędzmi no to czemu mieli nie brać jak samo się pcha. Gupi rudzielec nie potrafi wykupić mediów i opłacić dziennikarzy no to ma TVP atakujące koalicję chorymi akcjami lub kanały sprzedające mętną wodę fałśzywy centryzm kanau ziobro.
Dziennikarze wybielają PIS nie dlatego że są wyznawcami ale dlatego że PIS..da PO nie da.
Stano to bardzo
  • Odpowiedz
@marv0oo liczyłem na rzeczową odpowiedź, a nie pieniacze anonimy z Twittera = obóz rządzący. Czaisz? No name'y internetowe to nie jest obóz rządzący
  • Odpowiedz
@mentari: nie, ty liczyłeś na odpowiedź którą sam sobie w głowie wymyśliłeś i odrzucasz wszystko inne.

anonimy z Twittera

Nikt nie pisał o anonimach z twittera, tylko o farmie trolli. Ale tu znowu - nie dopuszczasz do główki myśli, że nie tylko piss ma takie farmy i odrzucasz ten argument. Syndrom wyparcia.
  • Odpowiedz