Wpis z mikrobloga

Przecież to jest destrukcja, 200IQ. Zaorał lewackich dziennikarzy i pokazał że nie są oni zbyt bystrzy jak na dziennikarzy. Wykopki też mają ubytki w intelekcie. Jesteście jak stado, nie ważne jak mówią, nie weryfikujecie ważne że się wylalo szambo na kogoś kogo nie lubicie więc lecicie z trendem ku uciesze stada. #stanowski #kanalzero #bekazlewactwa
Xtreme2007 - Przecież to jest destrukcja, 200IQ. Zaorał lewackich dziennikarzy i poka...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xtreme2007: Jakich lewackich? Od kiedy liberalne media są mediami o socjalnym/lewicowym światopoglądzie? Tomasz Lis wyznający wolnorynkowego bożka i cała ekipa 'silnych razem'? Już rzygać się chce od tych frazesów.
  • Odpowiedz
Wykopki też mają ubytki w intelekcie. Jesteście jak stado, nie ważne jak mówią, nie weryfikujecie ważne że się wylalo szambo na kogoś kogo nie lubicie więc lecicie z trendem ku uciesze stada.


@Xtreme2007: Wez freethinkerze na wstrzymanie xD Szkoda, że tool informacji nieprawdziwej nie działa, bo chętnie bym Ci podrzucił statsy ile szajsu wykopałeś. Sam wczoraj wykopywales nagranie ze Stanowskim. Czemu nie zakopales?
  • Odpowiedz
@Piw_Benzyna: Już nadrobiłem. TLDW: Nagranie samo w sobie jest autentyczne, nie ma żadnych znamion przeróbki/fejka tylko chronologia jakichś tam pobocznych zdarzeń #!$%@?. Przecież to jest nieistotne z punktu oceny twierdzenia (przykładowo) "Stanowski wprost powiedział na spotkaniu redakcji, że nie rusza Ziobry".

Trochę tak jakby Stonoga teraz wyskoczył, że on na słynnym nagraniu żartował, dla jajec nagrał i tak naprawdę nie myśli, że PiS nas będzie ruchał tak jak nas PO
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: jedyne co pokazal to jak glupi sa jego zwolennicy. Na fejkowym nagraniu zgodnie z prawda opowiedzial dokladnie jakie maja podejscie do pisu, a jego fani klaszcza uszami ze to dobra podpucha byla xD
  • Odpowiedz
Wykopki też mają ubytki w intelekcie.


@Xtreme2007: Mają to fakt, ale akurat nie z powodu zarzutki Stanowskiego XD. Materiał był autentyczny.

To tak jakbym nagrał filmik sam ze sobą, w którym pobiłem staruszkę w Radomiu, wstawił go na mirko z tytułem "należało się starej prukwie", został zlinczowany przez wykopków, a następnie wrzucił dalszą część, że tak na prawdę udawaliśmy, staruszka tak naprawdę przegryzała worki z krwią, a wykopki to debile bo dały się nabrać na
  • Odpowiedz
  • 0
@Xtreme2007: a ty weryfikujesz wszystko co usłyszysz w kanale stanowskiego?


. @AgentGRU w sumie to powinna być robota dziennikarzy. Dali dupy na pełnej, mam tylko nadzieję, że każdy dziennkarz, który powielał fejki i już nie chodzi nawet o tego że Stanowskim, tylko ogólnie, spotkają się z ostracyzmem.
  • Odpowiedz