Wpis z mikrobloga

@Jednoosobowa_Subkultura: ,,zrobiłeś ze mnie bezpodstawnie konfidenta'' - Szanowna pani prokurator, mogę pomóc w wychwytywaniu ludzi, wiem co robią ludzie z celi rozmawiałem z nimi, mogę współpracować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najzabawniejsze jest to że film stanowskiego jest ustawiony XD
  • Odpowiedz
@loty-luju: ty ale wiesz że to nie jest dowód na bycie konfidentem , równie dobrze denisa można nazwać konfidentem za to że pisał do proroka że zrobi wszystko , dosłownie wszystko żeby go wypuścili
  • Odpowiedz
@michal123654: TO NIE JEST DOWÓD NA BYCIE KONFIDENTEM XDDDDD ,, będe współpracować, wiem co nie co o paru ludziach mogę pomóc w schwytaniu ich'' to nie jest konfidenctwo? XD Ty wiesz że załęcki nie pisał że będzie współpracował i wysypie połowe ludzi których zna tylko żeby wyjść? XD On pisał tylko o tym że już ma dosyć i rodzina tęskni a nie że będzie wysypywać kogokolwiek z kim robił szwindle
  • Odpowiedz
@loty-luju: panie prokuratorze ja dłużej tu nie wytrzymam , jestem gotowy zrobić wszystko , DOSŁOWNIE WSZYSTKO żeby wyjść na wolność .Na jeden c--j wychodzi , a co do konfidenctwa , obiecywać to mógł prorokowi nawet że wodę w wino zmieni ale dopóki nie masz zeznan że się na kogoś faktycznie r------ł to jesscze nie jest konfidentem
  • Odpowiedz
@michal123654: Ale ty wiesz że to nie były tylko obiecanki? XD Nikt cię nie wypuści wcześniej jeśli nie spełnisz tego, co sam obiecałeś XD Musiałby to zrobić i dopiero współpraca by działała
  • Odpowiedz
@loty-luju: zawsze można próbować mataczyć i coś zmyślać, nie żeby coś ale równie dobrze mógł tak w koncu napisac żeby coś ruszyło i żeby mieć szanse się z prokuratorem zobaczyć i próbować bajerować jakoś. Tak czy tak nie widzę papierów żeby na kogoś zeznał to można sobie gdybać. Możliwe że w przeciwieństwie do Denisa zatrybił że takim płakaniem i poniżaniem się że zrobię "dosłownie wszystko " jakby miał klęknąć mu
  • Odpowiedz