Wpis z mikrobloga

#kononowicz już pomijając kim jest Peto i to całe #!$%@? uniwersum to mam nadzieję, że ktoś kto tak katuje drugiego człowieka zgnije w pierdlu z #!$%@? e dupie. On tam musiał być kopany po twarzy na ziemii jeśli są takie obrażenia. #!$%@? co robią coś takiego są po prostu zagrożeniem dla każdego z nas #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

którzy skaczą ze szczęścia, że człowiek został skatowany

ktoś kto tak katuje drugiego człowieka zgnije w pierdlu z #!$%@? e dupie


@Pepe_kolchoznik:
@Tabasco666:

To w końcu życzycie tym ludziom dobrze, czy źle? Bo Pato i ludzie, którzy go pobili to ten sam typ człowieka.
  • Odpowiedz
@Pepe_kolchoznik: Tak tylko przypomnę że Pęto chwalił się że chciał sprzątnąć Łukasza z przejścia dla pieszych autem, nawalić choremu barnejowi na samochód i wymachiwał bronią pod domem rodziców łukasza kobiety. Wiec w sumie wywalone na jego los, ma co chciał.
  • Odpowiedz
@Pepe_kolchoznik

#kononowicz już pomijając kim jest Peto i to całe #!$%@? uniwersum to mam nadzieję, że ktoś kto tak katuje drugiego człowieka zgnije w pierdlu z #!$%@? e dupie. On tam musiał być kopany po twarzy na ziemii jeśli są takie obrażenia. #!$%@? co robią coś takiego są po prostu zagrożeniem dla każdego z nas


Możesz w to nie wierzyć, ale takie obrażenia mogą powstać od gołych pięści. Niekoniecznie
  • Odpowiedz
@Pepe_kolchoznik: akcja jest w uj brutalna, tyle że motywy to najprawdopodobniej porachunki byłych lub obecnych wspólników od mało legalnego biznesu. Takie ryzyko zawodowe, mało to empatyczne, ale przy tego typu biznesach występuje od stuleci. Nie pobili przypadkowej osoby. Osobiście wolałbym go w pudle widzieć bo z wcześniejszych info od Ola był bardzo bliski tego
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: A kim ja jestem, żeby życzyć jakiemuś obcemu facetowi z internetu śmierci? Bez przesady, mogę trzymać czyjąś stronę, ale są granice. Ci, którzy tego dokonali są zagrożeniem dla społeczeństwa i należy ich odizolować.
  • Odpowiedz
@Pepe_kolchoznik

@ghost666999 to musiałby tych ciosów dostać z 20 i dalej się trzymać na nogach. Twardą głowę ma w takim razie ten szympans


Ty to jakiś dziwny jesteś. Nie widziałeś na jakiś zawodach jak chłop chłopa leje pięściami siedząc na nim? Nie muszą stać żeby okładać się rękoma. Siedząc w piwnicy obejrzyj czasami jakieś zawody sportowe, zobaczysz tam walkę w parterze bez użycia nóg
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Nie zrozum mnie, że ich bronię. Chodzi mi jedynie o to, że gdyby to nie Pato miał być pobity, prawdopodobnie on sam by skopał w ten sposób inną osobę. Akurat wypadło, że został w ekipie kopany, nie kopiący.
  • Odpowiedz
  • 3
@ghost666999 ty mnie będziesz od piwniczakow wyzywał gdzie w wieku 13 lat już startowałem w kadetach w boksie 🤣 to ty prędzej w tej piwnicy się za dużo walk naoglądałeś i myślisz że na ulicy wygląda to tak samo. Szybka przekopka była i tyle a ty piszesz o jakichś dosiadach
  • Odpowiedz
@Pepe_kolchoznik

@ghost666999 ty mnie będziesz od piwniczakow wyzywał gdzie w wieku 13 lat już startowałem w kadetach w boksie 🤣 to ty prędzej w tej piwnicy się za dużo walk naoglądałeś i myślisz że na ulicy wygląda to tak samo. Szybka przekopka była i tyle a ty piszesz o jakichś dosiadach

Tak wiem, wiem, wiem ty w wieku 13 lat miałeś mistrza świata w dosiadaniu i znasz się na tym
  • Odpowiedz
@ghost666999:

No biją w ten sposób się kolesie którzy wazą po 100kg i więcej, trenują i mają smykałkę do tego, i tak jak oglądam sobie MMA właściwie od ponad 10 lat to niczego aż takiego nie widziałem.

Nawet jak Igor Wowczanczyn okładał Ensona Inoue przez niemal 10 minut w parterze to niczym podobnym się to nie skończyło, chociaż wylądował w szpitalu i o mało nie zmarł na obrzęk mózgu, to
  • Odpowiedz
@Wszebor co ty z tym przekopaniem? Uparłes się jak Zielony na choboki. Tam mogło być wszystko niekoniecznie nogi. Mógł uderzać twarzą o płytę chodnikową, mógł trafić na rurkę metalowa od znaku, lub ścianę. Mogli go okładać kijami, pałkami... Mógł też ktoś bić go siedząc na nim. Scenariuszy mogło być wiele i każdy jest prawdopodobny
  • Odpowiedz