Wpis z mikrobloga

No i wiadomo, że to był bait. Ale uśmiechnięte wykopki wiedzą lepiej, że to pisoooska marionetka xd


@kalaj: a co, teraz zacznie krytykować pis czy nie bardzo? XD
  • Odpowiedz
@TwojHimars: co za gówno argument. Rozumiem, że wszelkiej maści OSP, PSP KGW też są pisowskie, bo dostawały pieniądze z ministerstwa? Szpitale też są pisowskie, bo to państwowy (a więc pisowski rzecz jasna) fundusz je utrzymywał? Logika na poziomie szalonego reportera.
  • Odpowiedz
@kalaj: skąd wiadomo, że to był bait a nie szybka reakcja aby nic nie powiedzieć i odbić piłkę? Ja czekam na coś konkretniejszego.
  • Odpowiedz
teraz dalej jest miły dla pisu bo liczy na więcej?


@Janusz_Rekina: nie wiem na co liczy, może na więcej, może nie liczy na nic, bo jest po prostu ich wyborcą. #!$%@? mnie obchodzi czego on chce, widać co robi.

Wy fajnopolacy


@Janusz_Rekina: wy, wy, wy, wy, wy, wy, wy. Jak poznać dzbana? Od razu generalizuje i wrzuca ludzi do jednego worka tylko jeśli nie spodoba mu się to,
  • Odpowiedz
  • 2
@Janusz_Rekina: Bo Gazeta Wyborcza jest Gazetą Wyborczą i nie robi z siebie #!$%@? wie kogo. Stanowski z kolei robi z siebie bożyszcze obiektywnych mediów. Haha prpr no xD

Nie zmienia to faktu, że GW, TVN czy Stanowski to wszystko polityczne szczujnie.
  • Odpowiedz
Generalizuję bo to fajnopolacy mają problem ze Stanowskim


@Janusz_Rekina: skoro mnie tym idiotycznym określeniem "fajnopolaka" nazwałeś, to zgaduję, że nie będziesz miał problemu wykazania mi mojego ciągłego, już nawet nie musi być codziennego, jadu, który na niego wylewam, prawda?
  • Odpowiedz
@TwojHimars: Dokładnie tak. Skoro ministerstwo organizowało akcję informacyjną, w której udział brało wiele kanałów, to czemu ma to czynić akurat ze Stanowskiego, czy któregokolwiek z innych youtuberów biorących udział w akcji pisiorów?

kanał jakiegoś anona stawiasz na równi ze strażą pożarną i szpitalami, i to mi zarzucasz goownianą logikę xD.


A czy aby właśnie na tej podstawie, nie uznano Orlenu za "pisowski" w związku z czym zaczęto wszystkim tę firmę
  • Odpowiedz