Wpis z mikrobloga

Specjalisci od modowania

ile czasu moze zajac pobranie tego wszystkiego i potem zaaplikowanie tych modow? XD
https://kotor.neocities.org/modding/mod_builds/k1/full

nigdy niczego na powaznie nie modowalem, albo korzystalem z jakiegos #!$%@?ącego wizarda, albo korzystalem ze steam workshopa, albo instalowalem mody w jakiejs turbo malej ilosci, jestem ciekaw jaki to moze byc timeinvestment zbey sobie tak ograc tego kotora

#gry #kotor #mody #retrogaming #starwars #pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katopa
Dłużej będziesz mordował niż później grał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przerabiałem to przy skyrim i jakiejś mega paczce kilkuset modów gdzie koniec końców po 5h odechciało mi się grać...
  • Odpowiedz
  • 0
@vateras131: w kotora akurat nie gralem z dekade czasu albo i lepiej, wiec tak jak obawiam sie tego o czym piszesz, to jednak sa szanse ze to sie nie zisci ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaz faktycznie, lubie starwars zdecydowanie mniej niz ta dekade/15 lat temu, wydaje sie ze glownie dzieki disneyowi
  • Odpowiedz
@katopa: Najfajniej by było jakby workshop w kotorze był jak w 2. A tak, to jak @vateras131 napisał. Dłużej będziesz się w modowanie bawił niż w to grał realnie bo cię szlag jasny trafi jak będzie się to non stop wywalać.
Jak rzeczywiście chcesz zagrać wrzuć sobie odpowiednie fixy pod nowe windowsy i procki. No i hd mod by nie grać w 1280x720.
  • Odpowiedz